Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy srác sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy srác sír a randi után mikor elmegy a lány?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal aki tőlem 2 órányira lakik, az ő városában találkoztunk.

A randi jó volt, bár a srác kissé hallgatag volt, de ez nem volt probléma

Viszont onnantól hogy kijelentettem hogy vissza kell mennünk a vonathoz elkezdett sírni és fél órán keresztül kisebb megszakításokkal sírt


Megváltozhat még? Ez nálatok nagy probléma?


Én vagyok a lány, nagyon kínos volt, nem is tudtam szinte semmit csinálni, csak próbáltam nyugtatgatni



2021. jan. 2. 12:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

"Nagyon helyes, sportos srác"


Ez a lényeg!


Ha egy átlagos, vagy kevésbé vonzó pasas lenne, akkor lehetne bármilyen kedves, aranyos, intelligens, humoros, már a kérdező is tudná, hogy mi a válasz a kérdésére.



Így viszont jön a jó öreg kognitív disszonancia. Egyrészt tudja, hogy giga gáz, amit a pasas csinált, másrészt megpróbálja meggyőzni magát, hogy mégsem az (erre szolgál a GYIK kérdés is).

2021. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég fura. Az én párom is iszonyat érzékeny, de első tali végén azért nem fakadt sírva😅
2021. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, csak az egyik válaszoló mondta hogy már lemondtam róla amúgy is mert valószínűleg átlag alatti

És csak válaszoltam rá hogy nem, nem az, nem csak megerősítésre várok


Csak tudni szerettem volna hogy ez normális e, lehet-e ebből még valami, vagy ez már kizáró eset e

2021. jan. 2. 13:59
 24/28 anonim ***** válasza:
12%
Mindig elképedek, hogy mennyire képes az ember önmaga alászállni, önámításban, és saját maga hülyéneknézésében ha egy testileg vonzó példányról van szó. Ez férfiaknál és nőknél is nagyon jól látszik. és annyira szánni való jelenség.
2021. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy randi után sír az elváláskor, ha fél évig jártok és szakítasz vele, akkor öngyilkos lesz vagy téged támad meg? Nem lehet tudni mire képes az ilyen. De azért kérdezd meg, hogy miért sírt, hátha nem csak emaitt. De párodnak semmiképp se válaszd, max havernak.
2021. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
21%

"De párodnak semmiképp se válaszd, max havernak"


Igen, mert ez a típus gond nélkül fogja elfogadni, hogy ő csak egy haver, és mosolyogva nézi majd, hogy a kérdező bepasizik mással.

2021. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam aki azt gondolta hogy nem top helyes (azt nem hogy biztos átlag alatti hisz az átlagos is már bukó). Lényegében azért a felszínességed nem lett megcáfolva kérdező. Ha nem lett volna jóképű kb arról szólt volna a kérdés hogy “nem szívdöglesztő pasik mikor lesztek már annyira férfias a viselkedésetek mint a helyeseknek??!” Így hogy jóképű .... hát nos...bár nem kajálsz be minden mozzanatot tőle csontnélkül de lám azért egy mentőövre jó a jóképűsége hátha a gyk-népe megmenti valami olyan erőltetett magyarázattal hogy cuki ez az érzékenység pedig tiszta sor hogy gáz.
2021. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy csúnya dolog ilyet mondani, mert valószínűleg komoly pszichés bajai vannak a srácnak, de engem ez nagyon megijesztene. Örüénék, ha vki tudná azért ennél jobban kontrollálni az érzelmeit, főleg mert első randinál nem lehet tudni, hogy ez egy manipulációs taktika-e vagy nem / mennyire lesz egy olyan srác birtoklásmániás, aki már egy hazamenésből sírófesztivált rendez.
2021. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!