Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy srác sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy srác sír a randi után mikor elmegy a lány?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal aki tőlem 2 órányira lakik, az ő városában találkoztunk.

A randi jó volt, bár a srác kissé hallgatag volt, de ez nem volt probléma

Viszont onnantól hogy kijelentettem hogy vissza kell mennünk a vonathoz elkezdett sírni és fél órán keresztül kisebb megszakításokkal sírt


Megváltozhat még? Ez nálatok nagy probléma?


Én vagyok a lány, nagyon kínos volt, nem is tudtam szinte semmit csinálni, csak próbáltam nyugtatgatni



2021. jan. 2. 12:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Eeeez nagyon para. Még csajtól is menekülnék hason szituban, nemhogy sráctól..
2021. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon súlyos mentális problémái vannak a fiúnak, ha ilyen miatt sír. Én távol tartanám magam tőle a biztonság kedvéért.
2021. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
A távolság miatt ebből úgyse lesz semmi. A srác nem szélsőségesen szép vagy ronda női szemmel( vagyis az átlag már a ronda felső tartományába esik náluk), hiszen akkor nem lenne kérdés. Kérdező inkább a lekoptatás mellett van és kell a megerősítés.
2021. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
igen, mentális problémája van szegénynek. sajnos jobb ha nem kezdesz vele, ezt neki egyedül kell megoldania. ha labilis, sosem tudhatod, akár kijöhet benne egy agresszió is, ha később utasítod vissza.
2021. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

13-as


Nagyon helyes, sportos srác

És figyelmes is mellé, pont ezért nem tudom ez mennyire lehet probléma ha összejönnénk, mert ha ez mindig így megy az nem jó, nekem kínos volt

2021. jan. 2. 13:24
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Az nem baj, hogy egy érzelmi, mentális roncs a gyerek, kb óvodás szintjén van. de az a lényeg h sportos és jóképű? Elég felszines hozzáállás, de te tudod.
2021. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
én is randiztam már hasonló sráccal, ráadásul ő még rendőr is volt, vagyis rendszeres pszichológiai szűrésen volt és fegyvert adtak a kezébe. Egy smárolós randi meg néhány chat után mikor lekoptattam, már azzal jött hogy minjárt lelövi magát a fegyverével, meg már gyűrűt is vett.
2021. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

17# én ia hasonloan jártam egy rendőrrel :D

Ő is sérült volt agyilag.


Fura hogy ilyeneket felvesznek!

2021. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
17-18, ez ott nem fura, hanem feltétel :D
2021. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy defektes, vagy így akart érzelmileg zsarolni. Bűntudatot kelt benned, és engesztelésből még találkozni fogsz vele. Én erre tudok gondolni.
2021. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!