Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen összetört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen összetörtnek érzem magam.

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, sajnálom, nem tudtam rövidebben leírni.


Teljesen össze vagyok törve. Egész nap csak rá gondolok, és már mindentől sírok. 21 éves fiú vagyok. Előre szólok, nem lesz egyszerű a történet, ne értsétek félre. Van egy nő, akivel nyár óta levelezek és már pár hónapja imádok. Rengeteget beszélünk, mindenről, és nagyon őszintén. Nagyon megkedveltük egymást - igen, ő is engem. Eddig tanultam, ősszel hagytam ott az iskolát, és elkezdtem munkát keresni, 1 hónapja dolgozom. Messze lakunk egymástól, de ő már állta volna a költséget egyszer, hogy elmenjek hozzá. Most januárra van megbeszélve a tali, nagyon várjuk és izgatottak vagyunk mindketten.


Ő egy kicsit idősebb nálam. Neki férje van, viszont évek óta iszonyú boldogtalanok, nincs köztük semmilyen szexuális viszony, nagyon meg van romolva a házasságuk. Erről is rengeteget beszéltünk, épp válni készül, nemrég beszélt erről vele is.


Tegnap lebukott velem kapcsolatban, és hajnalban írt, hogy fog írni ma, ha tud. Azóta semmi. Írtam a legjobb barátnőjére is, eddig még nem reagált, igaz pár órája írtam csak. Nagyon félek, fogalmam sincs mit beszéltek a férjével, mert órákig tartott. Én 1 órán át vártam még rá éjszaka, de nem jött vissza és elaludtam, nagyon fáradt voltam. Nem írt semmit, csak hogy ír ma, ha tud.


Biztos vagyok benne, hogy amiket írt igazak, és nem akar semmit a férjétől, nincsenek jó viszonyban, a férje mindig marakodik vele. Nem merem felhívni, nehogy lebuktassam ismét. SMS-t írtam neki, illetve facebook üzeneteket, eddig semmi. Nagyon el vagyok keseredve, legbelül érzem, hogy írni fog, mert mindig őszinték voltunk egymással, és ebben 100%-ig biztos vagyok, az életemet rá bíznám.


Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak, mert rettenetesen érzem magam. Nem tudom elterelni a gondolataim, egész nap rajta kattogok. Vajon mi lehet vele, vajon mit csinálhat, mit akarhat velem kapcsolatban. Szorongok azon, hogy mi lesz ha mégis le akar ghostolni, de ezt legbelül kétlem. Kérem, segítsen bárki, aki tud. Lehet túlreagálom, de annyit beszéltünk az emúlt 5 hónapban, hogy kikészít ez a bizonytalanság hajnal óta.


2021. jan. 2. 16:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na jó, igazatok volt részben, gondolkodik a dolgokon, en nincs ki zarva, hogy ujraprobaljak, egyelore semmit nem tud. Szornyen banom ezt, olyan mint egy rossz remalom, de azert meg barmi lehet. En bízom a legjobbakban, legalabb nem ghostolt, es ja. De azért eleg szornyen faj, ezt nem gondoltam volna. 😢
2021. jan. 2. 23:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, most egy darabig biztosan szar érzés lesz, ha nem jön össze.

De túl leszel rajta. Kitartást!

2021. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Beszeltunk rola vele 1 honapja, akkor mondta h ujraprobalja, de a pszichológusa mondta neki, hogy beszelgessenek, maskepp nem lehet. Most ezt csinaljak. Szoval nem latom ezt annyira soteten, megprobaljak ujra, megis csak sok ideje együtt elnek, es ha nem megy nem megy. Ez a legtisztabb. Halistennek nem fordult el tolem sem.
2021. jan. 3. 02:49
 14/17 A kérdező kommentje:
Reagálnék, így majdnem 1 héttel később, hátha tanulság lehet valakinek. Igaz, nagyon megviselt az első 2 nap, es a 3. is nehez volt, de mostanra mar sokkal jobban vagyok. A heten tappenzen voltam, a munkahelyen megertettek. Jovoheten megyek dolgozni. Ebben a noben pedig ugy erzem megtalaltam a lelki társamat, hivjuk igy, hogy mindenki ertse. Akkor is imadni fogom örökre, mint embert, ha a ferjevel marad es boldogok lesznek. Teljesen mindegy, emberileg imadom es tamogaton ot, es halas vagyok neki mindazert, amikett eddig is tett ertem. :) Sokat beszelunk azota.
2021. jan. 8. 17:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Na és mire jutottak a férjével?
2021. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre semmire, beszélgetnek. De nem hiszem, hogy ez helyrehozhatató lenne.
2021. jan. 9. 05:31
 17/17 A kérdező kommentje:

Update: ma jöttem rá, hogy valószínűleg halálosan, eszelősen szerelmes vagyok belé. Tegnao hozta fel, hogy eddig még nem mondta, de néha úgy érzi, hogy eszelősen szerelmes vagyok belé, de annyira, hogy ezeket szokták versbe foglalni, vagy könyvet írni róla, vagy megfesteni.


Átgondoltam, utánanéztem a témának, mert soha nem voltam még szerelmes, nem tudtam milyen az, és igen, határozottan mindennél jobban szerelmes vagyok belé. Ezt egyből le is írtam neki, amint tudatosult bennem.

2021. jan. 10. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!