Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok elmesélte, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok elmesélte, hány nővel/pasival volt előttetek?

Figyelt kérdés

Valakinél ez tabutéma, valaki imád erről beszélni. Ti hogy vagytok ezzel?


Nekem is van egy példám, sajnos sok barátnőm imádott erről beszélni, holott én a kapcsolatunk elején tisztáztam,hogy exek tabu..

Sajnos nekem sem makulátlan a múltam, de próbálom titokban tartani a dolgokat(amiket nem tudok, nem fáj), de volt olyan barátnőm, aki akarva vagy akaratlanul(ez már azután, hogy megmondtam, nem érdekel előző ex téma) de folyton folyvást felhozta, ilyenekre gondolok, hogy kinek mekkora volt( szerencsére elég nagy mérettel rendelkezem, így úgy gondolom, hogy csak imponálni akart nekem, hogy a többinek nem volt ekkora), hogy volt idősebb pasi(ettől mondjuk hányingerem lett), volt csak szexkapcsolat, egyéjszakás, anál szex élmények, persze velem nem akarja.. ehhez jön ilyen, hogy puniba kuki, seggbe műkuki, meg fordítva.. és akkor csodálkozik, hogyha én is ki akarom vele próbálni, persze hallani sem akar róla.. stb. stb... ezek nekem nagyon rosszul estek, és ilyenkor természetesen visszavágtam én is a múltamból valami számára gondolkodtatót.. de nem értem, hogy ez miért téma a nőknél, hogy erről beszélnek, amikor a párjuk megkérte, hogy az ex az tabu téma.


Plusz ugye kialakult egy kép bennem, hogy hány emberrel volt előttem, s hát ezt túlszárnyalta.. persze évek alatt mesélte mindezt.. mikorra én már szeretem. Így őrlődöm..

Ti?


2021. jan. 4. 12:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
#8: egy normális kapcsolatban nincs olyan téma, amiről nem akarunk beszélni. Mi is mindenről beszéltünk, csak épp nem kértük egymást számon és nem számszerű adatokat villantottunk, hanem kifejtettük, hogy értelmet nyerjen és a másik fél megismerjen minket, ne pedig egy szám alapján (amit mi magunk sem tartunk számon) spekuláljon...
2021. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

"nagyon dedós dolognak tartogatom ezt a számolgatást. Azt is vezetitek, hogy hány emberrel fogtatok kezet?"


Hát ahol már annyira számolgatni meg gondolkodni kell rajta, vannak bajok... Amúgy neked egy kézfogás egyenértékű egy szexuális együttléttel?

Bár ismerek ilyen nőket, só se róla... :D

2021. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

#12 Arra szoktál önkielégíteni, hogy mások szavát kiforgatod vagy mi? :D


Nem, nem azért nem tudom, hogy mennyi az annyi, mert annyira sok volt, ismétlem, hanem mert leszarom. Volt x kapcsolatom, ezek zöme kb 10 éve, azok egy része pettingig jutott, másik része addig sem. Szerinted vezetem, hogy kivel hogy volt szex és hogy nem? Arra sem emlékszem, hogy 4 éve melyik tárgyból kellett másodszorra mennem vizsgázni az egyetemen, a korábbi lakcímemre sem emlékszem, miért pont ez érdekelne?


Jelentéktelenek számomra a volt partnereim. Pont annyira, mint egy kézfogás. És pont annyira tartom szánalmasnak ezzel flexelni vagy emiatt alázni. Majd felnősz...

2021. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom ez az a típus, aki szerint valamennyi csaj egy rbanc, mert mindenkinek megvolt, közben pedig a saját sztoriját mondja el. Ez van. Ti vagytok Szűz Máriának alcázott qrvákkal.
2021. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Aki ilyen idétlen számokról faggat, azt ott kell hagyni. Az összes ilyen embernek önértékelési problémája van és úgyis csak arra fogja felhasználni ezt, hogy csámcsogjon rajta és magyarázza vele azt, amilyen vagy. Ha kevés azért, ha sok, azért. Ismerem az ilyeneket, ugyanaz, mint mikor a fizudat kérdezik meg vagy azt, hogy melyik egyetemen végeztél. A volt főnököm mondta, aki ilyet kérdez, annál fel kell állni és otthagyni azonnal azt a helyet. Ugyanez igaz a számlálgatós randikra/kapcsolatokra. Megy a méricskérés, a spekulálgatás. Milyen érdekes, hogy a normális párok nem pörögnek ezen. Azzal kell lenni, aki egyiket sem kérdezgeti, mint mérgezett egér. Itt is van pár kattos, aki nem bír leakadni erről.
2021. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség titkolni, hogy hány exed volt előtte. Minél inkább titkolsz előtte valamit, annál inkább fogja érdekelni. Szerintem könnyebb elmondani két mondatban, hogy kik voltak, mit folyamatosan érezni a feszültséget emiatt. Nem tudom mióta vagytok együtt, de szerintem ez nem olyan nagy dolog.
2021. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem, mert baromira nem érdekel. Nem ez határozza meg valaki személyiségét, egy számból meg még különben se lehet semmilyen következtetést levonni a konkrét élethelyzet és szituáció ismerete nélkül.

Az árulkodik a jelleméről, hogy korábbi nagyobb konfliktusokat hogyan kezelte, az is árulkodhat, hogy miért mentek tönkre régebbi kapcsolatai, az is, hogy korábban hűtlen volt-e. Nem pedig az, hogy szingliként hány kalandja volt milyen formában és hogy miket próbált ki.

2021. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem szokott érdekelni, hogy hány nővel volt előttem. Úgyis bárki bármilyen számot benyöghet, ez mire biztosíték? Csak önbizalomhiányos, féltékenykedő embereket érdekli ez a téma, volt egy ilyen exem és folyton ezt kérdezgette...mit számít? Nem azért fogok szeretni és tisztelni valakit, mert x számú emberrel volt előttem, hanem az alapján, hogy velem hogy viselkedik.
2021. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Én nem tartom fontosnak.

De a párjaim mindig tudták, hogy mi a helyzet, mert a legtöbbel szakítás után is kapcsolatban maradtam. A legtöbbjük haver vagy jóbarát.

2021. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Én 250 körüli partnerrel voltam, na és mit változtat ez egy kapcsolaton?
2021. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!