Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok elmesélte, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok elmesélte, hány nővel/pasival volt előttetek?

Figyelt kérdés

Valakinél ez tabutéma, valaki imád erről beszélni. Ti hogy vagytok ezzel?


Nekem is van egy példám, sajnos sok barátnőm imádott erről beszélni, holott én a kapcsolatunk elején tisztáztam,hogy exek tabu..

Sajnos nekem sem makulátlan a múltam, de próbálom titokban tartani a dolgokat(amiket nem tudok, nem fáj), de volt olyan barátnőm, aki akarva vagy akaratlanul(ez már azután, hogy megmondtam, nem érdekel előző ex téma) de folyton folyvást felhozta, ilyenekre gondolok, hogy kinek mekkora volt( szerencsére elég nagy mérettel rendelkezem, így úgy gondolom, hogy csak imponálni akart nekem, hogy a többinek nem volt ekkora), hogy volt idősebb pasi(ettől mondjuk hányingerem lett), volt csak szexkapcsolat, egyéjszakás, anál szex élmények, persze velem nem akarja.. ehhez jön ilyen, hogy puniba kuki, seggbe műkuki, meg fordítva.. és akkor csodálkozik, hogyha én is ki akarom vele próbálni, persze hallani sem akar róla.. stb. stb... ezek nekem nagyon rosszul estek, és ilyenkor természetesen visszavágtam én is a múltamból valami számára gondolkodtatót.. de nem értem, hogy ez miért téma a nőknél, hogy erről beszélnek, amikor a párjuk megkérte, hogy az ex az tabu téma.


Plusz ugye kialakult egy kép bennem, hogy hány emberrel volt előttem, s hát ezt túlszárnyalta.. persze évek alatt mesélte mindezt.. mikorra én már szeretem. Így őrlődöm..

Ti?


2021. jan. 4. 12:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

20. Hát pl, azt, hogy én nem jönnék veled össze. Miféle ótvar retkekkel lehettél, a nemi betegség kockázatáról meg nem is beszélve.

A 250-hez meg már kell egy bizonyos életvitel, életfelfogás, amit lehet a másik nem tolerál.

Pont az ilyenek miatt van joga tudnia a másiknak a partnerek számát, hogy dönthessen, az alapján is szóba áll-e veled vagy sem!

2021. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tetszik tudni hány éves vagyok, hány év termése ez?
2021. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Mi elmondtuk egymásnak.
2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

Sok emberrel voltam szingliként. És? Ő is azt akarta én is, win-win. Én legalább soha nem csaltam meg senkit, egyik kapcsolatom sem úgy ért véget, hogy ne adtam volna végtelen esélyt arra, hogy közösen helyrehozzuk, az exeimre soha nem kellett senkinek féltékenynek lennie, mert a szakítás óta nem tartok velük semmilyen kapcsolatot és általában alkalmazkodtam, azaz nyitott voltam komoly kapcsolatra és szexre is (vagy előre szóltam, hogy melyiket keresem), senkit sem akartam kifejezetten erre vagy arra erőltetni..



Hány ember mondhatja el ezt magáról? :D Sokan még védekezni sem tudnak megfelelően, csak becsúszik ez meg az, a kapcsolatba meg egy harmadik.


A hamis erkölcsi vélekedésetek alapján biztos én vagyok a szar meg az ócska, de a legtöbb "alacsony számlálós ember" ugyanolyan hitvány, ha nem hitványabb, mint aki nyíltan vállalja a szexualitását és van annyi önismerete, hogy aszerint döntsön, ne pedig álszentkedjen, mert attól állítólag normálisabb partnert fog találni. Hagyjatok már a hülyeségetekkel.

2021. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!