Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki idősebb korára is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki idősebb korára is egyedül van, annak mindenképpen valami nagyon nyomós oka van, vagy alakulhatott így véletlenül is?

Figyelt kérdés
Ismerkedek most egy ilyen férfival és eddig az az érzésem, hogy kincset találtam. Mindenben nagyon tetszik. Csak ott van az is, hogy mi van, ha van valami a háttérben, amit minden más nő észrevett, csak én nem. Emiatt kicsit félek.

2021. jan. 13. 10:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben lehetek, mint a kiszemelted. Nekem leginkább az volt a gond, hogy gyerekkoromban porig rombolták az önbizalmam és voltak megzuhanások az évek során, emiatt a párkapcsolati dolgok háttérbe zuhantak nálam, erőfeszítést sem tettem, hiszen előre "leírtam magam", aminek köszönhetően természetesen nem voltak komolyabb nőügyeim. Mára úgy érzem már kigyógyultam ebből, jelenleg a covid miatt vagyok nehéz helyzetben társkeresés ügyben, de a problémáim 90%-át már magam mögött hagytam. Hölgyekkel elég jól kijövök és objektíven nézve szerintem "jó" fogás vagyok. Lettem. :D Szóval én a helyedben nem írnám le előre az illetőt, sose tudhatod, hogy min ment keresztül az élete során és a jelenlegi énjére kéne fókuszálnod. :)
2021. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 8 as... akinek komoly kapcsolat is szet ment az arra a bizonyitek.. hogy hosszu tavra ne tervez velle
2021. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
11 es miota sikeres vállalkozó lettem az eletem megvaltozott.. lett onbecsulesem.. orulok hogy mar nem regi emlekek hanem jovom foglalkoztat
2021. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mar most tervezem minimal stilusban hogyan epitettem at vikendhazam.. es milyen jo kis feszek lesz az nekem.. vegre megvalosithatom onmagamat..
2021. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%

Elképzelhtő bármi, de azok nem egy gennyes kelések a testén, lehet Veled megtörik a jég, csak ne kérdezz rá, mint itt nálunk, hogy van-e valami baja, ne akard megfejteni, mert akkor meglesz a fő válaszunk a Te kérdésedre...

Tudod, minden ember cipel egy batyut, kérdés kinek mekkora és mennyire van nyitva a szája.

45f(szintén zenész)

2021. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy van oka, lehet, hogy nincs.

Szerintem csak arra koncentrálj, hogy veled milyen, te hogy érzed magad ebben a kapcsolatban. Lehet, hogy te is az ő ritka kincse vagy, akivel pont összeilletek.

Ilyenkor inkább az szokott a buktató lenni, hogy a pasi vérszemet kap, és elkezd csajozni. Vagy x hónap után bejelenti, hogy "még élni akar", kiprobálna mást is.

2021. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg soha, az fura. Hány évest takar itt az idős?
2021. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Rengeteg oka lehet: külhoni szolgálatot teljesített külföldön, vagy; olyan foglalkozása volt, amivel ez nem annyira összeegyeztethető volt eddig; beteg hozzátartozót ápolt; karriert épített eddig; most ért meg; full introvertált volt eddig, és érzi, hogy ez nem jó;van valami (alap)betegsége, és eddig nem tudott vele mit kezdeni; stb.
2021. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

8-as!


Már mitől lenne piros zászló, ha soha nem volt neki? Nem mindenki vágyik kapcsolatra.

2021. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent rosszat. Én sem tervezek komoly kapcsolatot.
2021. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!