Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás férfiak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfiak titeket mennyire zavar ,ha egy nőnek nincs diplomája csak szakmája?

Figyelt kérdés

Ismerkednetek ilyen nővel?


Én ápoló szeretnék lenni. Persze van ez a képzés egyetemen is ,de már nincs energiám munka mellett 4 évet kijárni az egyetemen. Az ápoló képzés 2 év. Az még menne. Viszont sokszor vannak önértékelési gondjaim emiatt. Úgy érzem nem értem el valami sokat az életben és egy tanult férfi így nem akar majd engem.


Volt már elutasitasban részben emiatt. Egy mérnök inkább egy olyan lányt választott ,akinek volt diplomája.


Azonnal kevesebbnek éreztem magam és ,hogy a másik lány mennyivel jobb nálam .



2021. jan. 22. 10:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
10# igazából mind tudjuk, hogy a külső számít :D De azt írta a kérdező, hogy jócsaj, szóval nem lesz ilyen gondja.
2021. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Intelligens ember képes tanulni akkor is mástól ha nem járt felsőoktatásba és beszélgetni is lehet vele..nyilván vannak határok amiket ismeretek , tanulás hiányában nem lehet értelmezni. Egy autó szerelő is beszélhet olyan dolgokról amit egy programozó nem fog érteni vagy fordítva .
2021. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Diplomás nőként írom, hogy szakmunkás párom van. Hátrányát nem érzem 10 év után sem. Sőt, most szeretnék kiszakadni egy olyan munkahelyről, ami diplomát igényelt. Elég stresszes volt.
2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem számít a külső ,de nem olyan szinten ,ahogy az egyik válaszoló hevesen állítja. Nekem volt olyan,aki nagyon nem tetszett ..aztán olyan humora volt ,hogy totál belezugtam.
2021. jan. 22. 12:53
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Fújjjj
2021. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Fujj mi ?
2021. jan. 22. 13:07
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem kéne hülyének nézni a diplomás férfiakat, mert kb 5 perc alatt levágják a szitut. Nem szeretik az olyan kis éhenkórászokat akik próbálnak bepofátlankodni a készbe, a jóba semmirekellőként. A hipergámia nem pálya mert mindig koppanni fogsz a végén. Maradj a saját szintednél. Neked nem jár több szinttel jobb férfi állandóra.
2021. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Én a szépségiparban dolgozok, a férjem pedig jogász. Őt nem zavarja, bár amikor összejöttünk, én még gimis voltam, ő pedig egyetemista. Nem azért nem mentem egyetemre, mert buta vagyok, hanem én ezt éreztem hivatásomnak. Nincs ebben semmi ciki. A legjobb barátnőm pedig ápolónő, a férje orvos, a kórházban ismerkedtek meg. Szüleimnél anyukám diplomás, apukám nem. Sok ilyen pár van.
2021. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

17.-nek.


Miért, a "DIPLOMÁS FÉRFI" olyan különleges valami? Az a sok senki, aki itt sipítozik, hogy 30 alatti, sportos, jól keres, és nincs csaja?

2021. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%
19-esnek az sipítozott volna,ahelyett ,hogy megcsinálta !
2021. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!