Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az óvszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az óvszeres védekezés?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyógyszeres védekezést, ezért mindig meg is kapom pl:hogy "miattad kell"

De miert kell felhozni állandóan hogy miattam kell gumit használni.

Nem akarok gyógyszert szedni, mert 1-2 éven belül mindketten gyereket szeretnénk, de tudjuk hogy 2020/2021ben nem szeretnénk még(építkezünk stb.)


Most ez olyan nagy teher?


Nem zavarna ha párszor mondaná, de mindenheten megkapom többször...

Hogyan beszélhetném ezt meg vele jobban(megbeszéltük hogy igy védekezünk, mert ez a leg egyszerübb) ? Lathatóan neki nem megfelelő így.


2021. jan. 22. 13:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
7%
Tetess fel spirált és ha gyereket szeretnétek akkor leszedik,hormonmentes.
2021. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Mert gyerekes és önző.
2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

1. és 2.


A tabi és/vagy a spirál, vég a nemi bajoktól is?


Kérdező, te meg keress egy FÉRFI partnert!

2021. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem szoktunk gumi nélkül együtt lenni. NEM lenne baj ha babánk lenne, csak nincs tervezve.

Nem hiszem, hogy ezért bárki is elhagyná a párját/feleségét ha szereti.

2021. jan. 22. 13:20
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

Nem véd,de ha gyereket szeretnének gondolom akkor nem krnak félre.

Vagy ha már így gondolkozik akkor tényleg keressen mást.

2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert egy önző büdös bunkó, aki nem téged szeret, hanem a farkát. Azért.

Nem miattad kell, hanem miatta. Ő akar dugni, nem? Legközelebb vesd fel, hogy neked elég egy kis összebújás vagy egy gyengéd masszázs is. Amúgy is elment a kedved a dugástól. Spóroltatok egy gumit, nem kell felhúznia.


Amúgy nem csak ő találhat olyat, aki tablettát szed. Te is tálalsz olyan férfit, akinek nem gond a gumi.

2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Spirál nem lehetséges sajnos alap betegségek miatt nem javasolta az orvos.

Ezért maradt a gumi, gyógyszerből sem biztos hogy lenne olyan amit nyugodtan szedhetnék éveken keresztül(mivel nem akarok szedni ilyeneket igy nem jártam utánna)

2021. jan. 22. 13:23
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Értem,akkor ha ő ilyen nem fog sokáig melletted maradni.
2021. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
8%

Mostmar lazan szedheted oket eleted vegeig is. Ne legyel mar antivakszer laposfoldhivo, menj beszelj egy nogyogyasszal o majd felvilagosit arrol hogy hogyan is mukodnek...


Regen voltak mesek h jaj elhizol tole meg hogy jajj nem lehet majd gyereked... Ma mar fogamzasgatlot adnak szinte mindenre ami mensi problemaval kapcsolatos...

2021. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
10 a a tabi nem mindenkinek jó,főleg aki trombózisra hajlamos,annak hormonmentes kell.Leiden mutációnál meg főleg,azért van nekem spirál ez se veszélytelen,de jobb a tabinál.
2021. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!