Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az óvszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az óvszeres védekezés?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyógyszeres védekezést, ezért mindig meg is kapom pl:hogy "miattad kell"

De miert kell felhozni állandóan hogy miattam kell gumit használni.

Nem akarok gyógyszert szedni, mert 1-2 éven belül mindketten gyereket szeretnénk, de tudjuk hogy 2020/2021ben nem szeretnénk még(építkezünk stb.)


Most ez olyan nagy teher?


Nem zavarna ha párszor mondaná, de mindenheten megkapom többször...

Hogyan beszélhetném ezt meg vele jobban(megbeszéltük hogy igy védekezünk, mert ez a leg egyszerübb) ? Lathatóan neki nem megfelelő így.


2021. jan. 22. 13:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%

10.-nek.


Na akkor tőled is... A bogyó véd a nemi bajtól?

2021. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%
#10: Az meg nem gond, hogy a modern gyógyszerek mellett sokszor nagyobb a trombózis esélye, legfeljebb levágják a lábát, vagy picit belehal, de hát ez nem nagy áldozat.
2021. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van, ezek a szerek veszélyesek.

Panaszkodás oka meg, hogy gyerekes a párod. A gyerekvállalással jó, hogy vártok még.

2021. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
41%
A párod hány éves, hogy nem tudja azt, hogy máshová is lehet dugni a mikropéniszét?
2021. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
Akkor aki szerint egészséges a tabletta az vegyen be 3 havi adagot egyszerre. Nem, nem egészséges dolog hosszú távon pláne.
2021. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

Az én barátomat is zavarja az óvszer, amit megértek. Láttam, hogy neki nem olyan élvezetes benne. Végül közösen döntöttünk úgy, hogy másképp védekezünk. Viszont az ilyen megjegyzések: "miattad kell"

Nekem úgy tűnik nem igazán partner ebben az esetben.

2021. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
Mivel nálatok azért beleférne az is, ha véletlenül becsúszik, én megszakítással csinálnám. Sokkal jobb úgy a szex nekem nőként is. Nehogymár arról szóljon egy komoly kapcsolat, hogy állandóan a nemi betegségektől kelljen még ott is védekezni. Jó, vannak szemét emberek, de erre nem lehet építeni semmit, se házasságot, se gyereket, semmit.
2021. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

1.Mi az, hogy miattad kell?

Tán ő most rögtön akar gyereket?

Mert, ha nem, akkor ő miatta is.

2.Én trombózist kaptam 1 havi fogamzásgátlótól, és kiderült, hogy nincs rá semmifèle hajlamom, úgy szedegessétek.

Más fszával verni a csalánt, mert nem neki lesz baja a gyógyszertől, meg bsztatni, bűntudatot generálni a saját önzősége miatt...ez olyan szinten kiábrándító, hogy tőlem repülne. Egyáltalàn nem vállalnék ilyennel gyereket.

2021. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
10%

Na, 18 személyében megjött az incel nőgyűlölő horda első tagja.

Inkább bújj vissza a sarokba sírni, mindenki jobban jár.

2021. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
5%

Milyen betegséged van ami miatt tilos a spirál?

Egyébként nem kötelező , de én nőként írom nekem is teljesen más a szex gumival és anélkül!

Te ezt a különbséget nem érzed?

2021. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!