Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az óvszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az óvszeres védekezés?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyógyszeres védekezést, ezért mindig meg is kapom pl:hogy "miattad kell"

De miert kell felhozni állandóan hogy miattam kell gumit használni.

Nem akarok gyógyszert szedni, mert 1-2 éven belül mindketten gyereket szeretnénk, de tudjuk hogy 2020/2021ben nem szeretnénk még(építkezünk stb.)


Most ez olyan nagy teher?


Nem zavarna ha párszor mondaná, de mindenheten megkapom többször...

Hogyan beszélhetném ezt meg vele jobban(megbeszéltük hogy igy védekezünk, mert ez a leg egyszerübb) ? Lathatóan neki nem megfelelő így.


2021. jan. 22. 13:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Nyilván érzem a különbséget énis.

Aki a betegségről kérdezett, maradjunk annyiban hogy nem mindig tökéletes a citológia eredményem sajnos.(perdze eddig még nem volt nagyobb gond) erről nem beszélek bővebben ha nembaj.


A normális válaszolóknak köszönöm 😊

A pénisz méretes kommentelő +társai válaszára nem fogok továbbra se válaszolni. (nem mikro penisze van csak megsugom... ) ha lehet kerüljük már az ilyen válaszokat!

2021. jan. 22. 15:10
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura hogy te azt mondod beleferne ha becsuszna a gyerek, ő viszont azt akarja hogy gyógyszert szedj. Szerintem az a gyerek csak neked férne bele.
2021. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%

22.-nek.


Bezony! >:)

2021. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%

Persze. Az ilyenek felelősséget nem akarnak vállalni, csak élvezkedni következmények nélkül.

Ez a hozzáállásából látszik.

2021. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
#22: Akkor meg húzzon dupla gumit a cerkára, és ne a másikat piszkálja, hogy miatta kell. Ezek szerint a férfi miatt is, hiszen nem akar gyereket.
2021. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%

Gyógyszerészként mondom, hogy nem egészséges a tabletta. A spirál meg nem hormonmentes.

Nőként meg itt korábbi válaszolónak tuti kényelmes a megszakítás, de vajon a pasiknak is? Akikkel én beszéltem, egy sem így nyilatkozott.

Kérdező, keress valami hormonmentes megoldást. Pesszárium vagy méhszájsapka + spermicid kombót. Nem mondom hogy 100%-ig megbízhatóak, de ha nem gond ha besikerül a gyerek, akkor jobb, mint a semmi.

2021. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

A spirálról annyit, hogy nem mindenkinek jó. Nekem kilökte a szervezetem. Ami így egyszerűnek hangzik, de úgy néz ki, hogy három hétig van meg, de akkor a dupla esti betét is átázik egy óra alatt, egy hét szünet, és újra három hét Niagara. Olyan görcsökkel, hogy ami a szüléshez hasonlít. (Szültem, tehát tudom, hogy tényleg olyan érzés.) Maradjunk annyiban, hogy abban a három hónapban nem sokat szexeltünk. Hiába mondta a doki, hogy "normális az erősebb menstruáció spirál mellett". Aztán mikor elájultam a vérveszteségtől, kivette a spirált, és mondta, hogy pár nap, és kiesett volna magától.

Ugye, hogy jobb a gumi?

2021. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Remtortenetet bármiről lehet mondani, van akin meg az ovszertől jött ki szinte sokkszerű allergiás reakció.


Ezt mindneki saját maga tudja mert bizony mindennek van mellékhatása / negativ oldala.

2021. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, a spirál, ha belegondolok, annyira barbár dolog. 200 év múlva majd nézni fognak, hogy ezt a nők önként magukba rakatták?


Kérdező, ez az emberszerű lény nem lesz jó apa, ezt bárki látja.

2021. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg neki, hogy nem miattad kell, hanem miatta, végül is ő lövell g.cit magából...
2021. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!