Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az óvszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az óvszeres védekezés?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyógyszeres védekezést, ezért mindig meg is kapom pl:hogy "miattad kell"

De miert kell felhozni állandóan hogy miattam kell gumit használni.

Nem akarok gyógyszert szedni, mert 1-2 éven belül mindketten gyereket szeretnénk, de tudjuk hogy 2020/2021ben nem szeretnénk még(építkezünk stb.)


Most ez olyan nagy teher?


Nem zavarna ha párszor mondaná, de mindenheten megkapom többször...

Hogyan beszélhetném ezt meg vele jobban(megbeszéltük hogy igy védekezünk, mert ez a leg egyszerübb) ? Lathatóan neki nem megfelelő így.


2021. jan. 22. 13:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
10%

Mitől lenne rossz egy férfinek a megszakításos? Azért, mert az az utolsó néhány pillanat hüvelyen kívül következik be? Ugyan már...

Komolyan nem tudom, hogyan lehet szexnek nevezni, amikor gyakorlatilag ott nem is érintkezik a két ember. Persze, aggódjunk a betegségektől, de hogy lehet olyan emberrel gyereket tervezni, akiben annyira se lehet megbízni, hogy nem ragaszt rám át valami nemi bajt? Ha meg a nemi bajtól nem kell tartani, a baba nem gond, akkor nehogy már ne lehessen egy normálisat szexelni! Nem olyan egyszerű teherbe esni, én 6 év megszakításos után ki merem jelenteni, hogy ha a kapcsolat komoly és megoldanák, ha véletlenül becsúszna a baba, csak kicsit előbb a kelleténél, akkor felesleges a túlzott védekezés, a megszakításos bőven elég. Kivéve ha a férfi nem tudja magát kontrollálni, gyorstüzelővel én se vállaltam volna.

2021. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem azzal a lendülettel el is menne a kedvem a szexről, ha ilyen beszólogatást kapnék. Szeret téged ez az ember?
2021. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%

#31:

Ismerek olyat, akik semmivel se védekeznek 20 éve, egyszer se esett teherbe a nő, pedig kimondottan figyelték a peteérést. Szerencsére ő nem gondolja úgy, ha neki ez bevált, akkor mindenki ajánlani fogja, hogy ha nem akar gyereket, szexeljenek élesben peteéréskor.

Mi is voltunk úgy, hogy nem gond, ha picit előbb jön, gumi elfogyott, egyszer kockáztatunk, amúgy se volt a naptáram szerint termékeny napom. Nos...kislány lett. Pedig 1000%, hogy nem bent ment el. ;)

2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen párral gyerek és építkezés? Mit vársz tőle a jövőben, ha ennyit nem tud megtenni? Arról ne is beszéljünk, hogy a gyerek után is lenne szex. Akkor mi lesz?
2021. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!