Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek a munka a mindenük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a munka a mindenük, azok párkapcsolatot sem akarnak?

Figyelt kérdés
Úgy érzik hogy a munka és a párkapcsolat nem összeegyeztethető? A megszállottan munka imádók nem félnek attól, ha elérik amit akarnak (pozíció, hatalom) akkor addigra senki nem lesz mellettük, és egyedül maradnak?
2021. jan. 22. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért nem válik el a feleség, és neveli akkor egyedül a gyerekeket boldogságban?
2021. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10 Ez a fajta versengés még jót is tehet a gyerekeknek.
2021. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12.


Fele-fele arányban, van akiből a legjobbat hozza ki, de van olyan is aki emiatt egy év végi négyes miatt felakasztja magát. Ilyen konkrétan történt az iskolámban.

2021. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13 Persze, vannak szélsőséges esetek itt. Ott viszont már a szülőkkel is baj van. Az egészséges versenyszellem azért nem árt.
2021. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En azt hiszem, ilyen vagyok. Volt, hogy akartam kapcsolatot, kavartam is csajokkal, de ugy ereztem, hogy nincs eleg idom az onkepzesre munkaidon kivul. De tarsasagom mindig van. Keresnek az emberek...
2021. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aki ilyen az sikeres. A sikeres ember meg mindig fog part talalni. A kerdes csak az h valaha el tude szakadni a munkatol?
2021. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szeretnék, de nem akarom büntetni a másikat.
2021. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es, ezt a büntetést megmagyaráznád légyszives?
2021. jan. 23. 07:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Hosszútávú párkapcsolatom volt egy ilyen pasival. Nem változott meg sosem az értékrendje,a munka,a megfelelni akarás,az elismerés volt számára a fontos. Engem csak "beleillesztett" az életébe,mert egy sikeres embernek szüksége van egy nőre is a külvilág számára. Jó tanács: ha huzamosabb ideig sem találja meg a párunk a középutat nemtől függetlenül/,le kell zárni a kapcsolatot. Még akkor is ha úgy tűnik minden rendben van. Igy el lehet élni addig,amíg nincs semmi egyéb megoldandó a kapcsolatban amihez alkalmazkodni kell /gyerek,betegség,költözés,szülőkről gondoskodás stb/. Mert ha bármi felmerül egy ilyen munkamániás mellett magára marad a másik fél.
2021. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!