Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rossz tapasztalatod ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz tapasztalatod ezen az oldalon történt ismerkedéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Bármilyen célú ismerkedés is legyen az. Párkapcsolat, szex, vagy csak sima itteni beszélgetés.

2021. jan. 28. 22:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, volt már innen két férfivel szex. Olyan is volt, akivel kétszer találkoztunk és mire szexre került volna sor lemondta. Többnyire eltűnnek a férfiak szó nélkül, esetleg hónapok, évek múlva jelentkeznek.
2021. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
#10: Szerintem a nők az atomfizikusokat sem értékelnék, tisztelet a kivételnek. Én mindig normálisan, intelligens módon ismerkedtem, beszélgettem itt is a nőkkel, és jórészt csak közönyt, hazugságot és eltűnést kaptam. Ezért megerősödött bennem az a feltételezés, hogy ennek így semmi értelme, mert az ilyenekre ráuntok, ha meg találkozni szeretnék valakivel, akkor hárítotok.
2021. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

Sok kedves emberrel beszélgettem már innen akár hosszabban-rövidebben is, de voltak akik szó nélkül eltűntek, úgy hogy nagyon jóban voltunk és volt is témánk bőven.

Volt aki már egy fotócserétől, vagy egy telefontól is megfutamodott.

N.

2021. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
#13: A képcserétől és a tartalmasabb beszélgetésektől nem futamodnék meg, viszont a képcsere után tőlem esetleg megfutamodnának. :)
2021. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14. Hát ha őszinte akarok lenni, tényleg nem vágtam még itt senki fényképétől hanyatt magam, de ettől még nem szakítottam meg levelezését. :)

Persze attól is függ a fotó jelentősége, hogy az adott felek miért és miről beszélgetnek.

13.

2021. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
#15: Nyugi, azért a nőket tekintve sem topmodellek járnak ide, bár akadt néhány bájosan szép "szomszédlány" is. Más kérdés, hogy ki kinek mire ad esélyt, és mennyire vannak a csillagos egekben az igényei. Csak mondjuk elég szarul tud esni, ha valaki hirtelen, szó nélkül kilép, holott előtte jól elbeszélgettetek, mert még neten is gyáva elmondani, hogy ennyi volt, nem érdekled őt a külsőd alapján.
2021. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerkedés volt a szándék, csak egy kérdés kapcsán elkezdtünk dumálni, majd átmentünk Facebookra.

Öt éve együtt élünk már. :D Szóval nekem csak jó tapasztalatom van (bár tény, hogy csak egy :D).

2021. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én intelligens nő vagyok és ilyen férfit keresek. Nem atomfizikust, de műveltet. Kevés van ilyenből. Mármint itt. Én általában akivel beszélgetni kezdtem, azzal találkozni is akartam, ha nem jöttünk be, kulturáltan zártam le. De ez nem jelent semmit, mert ugyanígy hülyítenek itt pasik és eltűnnek. Szánalom az egész.
2021. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%
Összejöttem itt egy lánnyal,5 évig voltunk együtt.Végül kiderült róla,hogy nárcisztikus,lelkileg eléggé megnyomorított.
2021. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nincs rossz tapasztalatom, mert még nem próbáltam itt ismerkedni...
2021. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!