Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rossz tapasztalatod ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz tapasztalatod ezen az oldalon történt ismerkedéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Bármilyen célú ismerkedés is legyen az. Párkapcsolat, szex, vagy csak sima itteni beszélgetés.

2021. jan. 28. 22:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

Elég cifra tapasztalataim vannak. Az elég alap, hogy eltűnnek az emberek. Pár extrább sztori:

- Volt egy csaj, aki nagyon előadta, hogy nagy az orra és nem fogadja el egy srác sem, mindenki menekül előle és még barátságot sem tud kötni. Mondtam, hogy nem keresek kapcsolatot (igaz is volt), de dumálgathatunk facén, ha szeretne. Megadtam a profilját, bejelöltem. Ráírtam, hogy ő e. Mondta, hogy igen. Aztán nem írt. Rákérdeztem, hogy most akkor van kedve beszélgetni vagy mi van? Azóta sem érkezett válasz.

- Volt egy másik lány, akivel 1-2 hétig napi szinte beszélgettünk itt. Voltak közös témák, érdekesnek tűnt. Aztán eltűnt. Írtam, hogy semmi gond, ha nem akar beszélgetni, csak akkor köszönjünk el. Pár nap után előkerült, a csillagokat lehazudta, hogy mennyire szimpatikus vagyok neki és de, beszélgetni akar. Pár napig még beszéltünk és újra eltűnt.

Az extra csavar a sztoriban, hogy teljesen véletlenül ráakadtam egy közösségi oldalon, mert voltak közös ismerőseink. Na, a szövegeinek egy elég nagy része full hazugság volt.

- Volt olyan is, akivel randizgattunk, aztán lebukott azzal, hogy egy óriásit hazudott.


Sorolhatnám még a hasonló dolgokat, de a lényeg, hogy 1 kivételtől eltekintve nem igazán láttam korrekt és normális nőt az oldalon, akivel beszéltem volna. Ráírni senkire sem szoktam, szóval ők írtak rám, de ezek után nem is mernék ráírni senkire.


Az mondjuk nekem fura, hogy ennél a kérdésnél mennyi csaj írta, hogy eltűntek a srácok, miközben az oldal tele van kiéhezett pasikkal. Férfi vagyok, de engem is betaláltak elég sokszor. Gondolom az ilyen jellegű eltűnéseknek volt azért valami oka.

2021. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Igazából inkább pozitívak az itteni tapasztalataim. Ismerkedés terén is (2 alkalom) és barátkozás terén is (1 hosszabb online haverság/barátság és egy jelenleg egy rövidebb, de ez is lehet még hosszabb :) )
2021. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a naív kérdésért, aki itt ismerkedett az ráírt valakire, akit a kommentjei alapján szimpatikusnak talált, vagy nektek küldtek üzenetet, vagy is-is?
2021. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
23. Is-is. De sokkal többet kaptam, mint írtam.
2021. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
#24 fogadjunk, hogy nő vagy, ha többet kaptál, mint amennyit írtál! 😁
2021. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25. Igen, nő vagyok.

Mindenki eldöntheti, hogy kommentelni, beszélgetni vagy ismerkedni szeretne az oldalon...

24.

2021. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igazából első körben kommentelni jöttem, amikor regeltem, de ismerkedni, beszélgetni se lenne rossz...
2021. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem volt célom sosem itt ismerkedni, de volt ilyen. Volt innen egy randim, de a férfi csak szexkapcsolatot keresett, részemről pedig nem volt meg a kémia annyira sem, hogy kalandnak jó legyen. Több hosszabb-rövidebb levelezésem volt, de elsikkadt mind, főleg mert nekem nem jött be a másik, vagy nem olyanok voltak a körülményei, pl volt kapcsolata, nemnzárta le az exszel stb. Egy férfival randiztam majdnem, aki nem akart fotót cserélni sokáig. Majd a randi előtt nagy nehezen mégis bele ment, de ahogy küldte a fotót, rögtön le is mondta végleg a randit, mondván hogy ennyit a meglepetésről. Mai napig nem tudom a valódi okát.

Egy nővel barátságot kötöttünk, találkoztunk is, hetente többször leveleztünk egy éven át, aután ő eltűnt.

2 éve írt privit itt egy férfi, akivel később viberen folytattuk, majd találkoztunk, vele vagyok jelenleg is felvállalt kapcsolatban.

Rossz tapasztalatom nem igazán volt, de nem hiszem, hogy ismerkednék itt újra. Bár ki tudja....

2021. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nézd az embert különböző emberek és élethelyzetek veszik körül.Egy válás után van negatív tapasztalatom Nem általános:sok éve élek boldog házasságban.Egyébpként mit lehet írni ebben az én központú anyagias világról.Szerencsére még mindig vannak emberek akikre jó érzéssel gondolok.A munkahelyemen egy igen jó főnököm van.Emberségből kíváló.Szeretek itt dolgozni.Vannak kollégáim is akik végtelen jó indulatú emberek.De sajnos rengeteg irigy pénzéhes bosszúálló embert is ismerek Itt ha megfigyeled az embereket-olyan kérdést teszel ki amiben rögtön magára ismer kitör mint Zrínyi várából.Komment NE PROVOKÁLY.Hát ehez több komment nem kel.Neadj isten jön egy hasonló cipőben járó válaszoló, gyáva módjára rögtön visszavonulót fúj.
2021. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
mocskos világban élünk, de legtöbbször aki szimpatikus beszéd alapján az nem fog tetszeni a másiknak.. na ez az a codos red flag ?
2021. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!