Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak nálam kategóriákkal rosszabb férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfogom kapni, hogy nagyképű vagyok, de nem érdekel.

Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány vagy. Arcra nem vagyok egy világszépe, de amúgy jó csajnak vagyok mondható. Próbálkoznak helyes srácok is, de 170cm-es, kövér, 40+os, macinacis férfiak mi a francot akarnak tőlem? miért hiszik azt, hogy nekem ők a tökéletes pár? amiért igénytelen nagy hasat növesztettek és lottózóba járnak? Az ilyen lecsúszott és ronda férfiak miért gndolják azt, hogy egy igényes nő szóbaáll vele? vagy mondjuk egy alacsonyabb? 175 centi vagyok...nem érzi magát rosszul mellettem? ha már annyira csinos lányt akar, keressen alacsonyabb csinos lányt basszus...de azt se hiszem, hogy szóbaáll vele, egy igénytelen pasival.


2021. febr. 3. 17:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire érdeklődnek a helyes srácok mit vered itt a nyálad?foglalkozzál velük inkább.
2021. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Noren1989 ***** válasza:
35%

Hàt kérlek, 173 centis pasiként 180cm-es nőm is volt. Nem mindenkinek vannak komplexusai 😂


Amúgymeg, azok apasasok akkor is mennének ràd, ha még szép se lennél.


Ennyi előnyt jelent az, h nem fax van a làbaid közt, meghogy, feltételezem, pesti vagy.


Ahogy #11 javasolta, foglalkozz egésznyugodtan a neked tetsző szépfiúk megkereséseinek miriàdjàval!


Boldog, nyugodt életet kívànok!

2021. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

17:47-es :)


Látom a lelkedbe tapostam ezzel.

2021. febr. 3. 18:36
 14/45 anonim ***** válasza:
58%

"Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány"


Nem tudom, hogy feltűnt-e, de minden fiatal lány ilyen.


"Arcra nem vagyok egy világszépe"

Viszont a többi fiatal, okos, magas, vékony, jólöltözött, ápolt lány között rengeteg a szép arcú.

A jó pasik őket kúrogatják, nem a rusnya fejűeket.


Nálad meg épp azok próbálkoznak, akiknek a szép arcúaknál már nincs esélye.

2021. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
62%
Azért próbálkoznak be, mert reménykednek hogy a ronda arc szép lelket takar. Nem is tévedhetnének nagyobbat. :)
2021. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
36%
Megnyugtatásképp mondom, hogy én olyat hallottam egy olyan csajtól akitől minden pasi fél, hogy csak olyanok próbálkoznak be nála akik egy nőnek sem kellenek. Azok a pasik meg tudják is, hogy a többi fél tőle de őket ez nem érdekli. Mellesleg ugyanezen férfiak bepróbálkoznak fűnél fánál. Szerintem egyértelmű, hogy kiben van itt a hiba. Amiatt pedig ne okold magad ha esetleg fölényesebben viselkedsz, mert én magam is csak ámulok, hogy néhány ember mit képzel magáról.
2021. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert ha alakra jó vagy, mindegy milyen ocsmány a fejed, attól még megd*gnának.

Nem kategorizálnak, hogy van-e esélyük, nincs rád írva, mennyire vagy kétségbeesett.

2021. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők már nem néznek semmit, csak gépiesen ismételgetik ugyanazokat a szövegeket, amik már az előző száznál se jöttek be, de hátha most igen. Ignorálni kell őket.
2021. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
40%
Most az miért nagy kunszt, ha fiatalon nem vagy dagadt meg nem szakadt ruhákban jársz? Nőként a magasság inkább hátrány, ha még szép arcú sem vagy, akkor ezért nem a top pasikkal vagy egy szinten.
2021. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Haha, nem azt mondtam, hogy rusnya vagyok. Attól IGEN messze állok :) de valljuk be nem mindenki lehet Palvin Barbi :)
2021. febr. 3. 19:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!