Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak nálam kategóriákkal rosszabb férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfogom kapni, hogy nagyképű vagyok, de nem érdekel.

Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány vagy. Arcra nem vagyok egy világszépe, de amúgy jó csajnak vagyok mondható. Próbálkoznak helyes srácok is, de 170cm-es, kövér, 40+os, macinacis férfiak mi a francot akarnak tőlem? miért hiszik azt, hogy nekem ők a tökéletes pár? amiért igénytelen nagy hasat növesztettek és lottózóba járnak? Az ilyen lecsúszott és ronda férfiak miért gndolják azt, hogy egy igényes nő szóbaáll vele? vagy mondjuk egy alacsonyabb? 175 centi vagyok...nem érzi magát rosszul mellettem? ha már annyira csinos lányt akar, keressen alacsonyabb csinos lányt basszus...de azt se hiszem, hogy szóbaáll vele, egy igénytelen pasival.


2021. febr. 3. 17:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
45%
Ha rondafejűként azthiszed hogy jár neked az alfa állandóra akkor hülyébb vagy az elvártnál. Ráadásul mi lesz veled ha letelik a pár év pünkösdi királyság és szarrá fonnyad a nyakvonal alatti szépséged is. Na az lesz az igazán cumi.
2021. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

1, az alfa nem kell, mert buta mind mint a se..em. Bmw kulcs villantastol es kigyurt kopasz testektol nem jovok lazba


2, Meg mindig nem vagyok ronda. Ha egy ilyen no radnezne azt hinned almodsz.


3, ha megoregszem arra mar szinten lesz egy oregedo parom. Szerintem az a normalis ha 20 evesnek 20 eves kell, 40 evesnek meg 40 eves. Ennyi.

2021. febr. 4. 07:58
 33/45 anonim ***** válasza:

Jó csajnak vagy mondható, de az arcod annyira nem szép?

Szerintem pont az arcköré épül az egész nő, nem a test köré. Egy szép arc + vékonyabb testalkat/pár+ kiló, kis mell/nagy lógós kb mindegy. De egy tökéletes test egy annyira nem szép arccal más. Bőven.


Amúgy meg ha próbálkoznak helyes srácok is minek érdekel, hogy ki próbálkozik? Te is engednéd nálad jobb pasiknak, hogy próbálkozzanak.

Én annyira nem is vagyok biztos benne, hogy körülzsonganak a pasik, mert akkor nem írtál volna ki kérdést, főleg nem a helyesebbnél helyesebb pasik. Írtad, hogy beszélgetsz helyes pasikkal. Ez semmit nem jelent. Én akár helyes vagyok akár nem beszélek a bolti eladóval is mégsem jön be.

2021. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Ti tudtok kulonbseget tenni nem a legszebb es ronda arc kozott? Helyes arcom van, de nincs benne semmi kulonos. De nem vagyok ragyas, nagyorru, lofeju es kapafogu sem. De lehet nektek csak ilyen nok jutnak.

Mellesleg igen, rohadtul irrital, hogy ezek a 40+ tatak mindenkire ramozdulnak a fiatal pasiknak meg ugy kell celzasokat adni. Mert igen, beszelnek velem, de az osszes onbizalomhianyos vagy tudomisen.

Masoknak is ez a tapasztalata. Nos akkor szerintetek minden no ronda?:D

2021. febr. 4. 08:36
 35/45 anonim ***** válasza:
50%

Nem a legszebb nem azt jelenti, hogy átlagos esetleg helyes hanem átlag alatta ami esetleg nem ronda te okos leányzó.

De legalább kiderül, hogy nem csak az arcod nem a legszebb hanem a személyiséged sem a legjobb. Így azért elképzelhető, hogy mi a szitu.


"Masoknak is ez a tapasztalata. Nos akkor szerintetek minden no ronda?:D"

Hát nem tudom én általában a jobb csajokat csávókkal látom. Sőt azok az átlagos csajok akik tényleg jó partik kb 2-3 kapcsolatot szednek össze 20-23 évig mert a csávó sem akarja lepattintani a csajt és tudja, hogy mit talált.

Lehet, hogy azok a másik sem olyan hű de jó csajok, vagy olyan a személyiségük mint a tiéd, és okos ember meg elkerüli az ilyet nagy ívben.

2021. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Ha ez a merce, volt mar kapcsolatom 2 is;)

Csak sajnos egyik sem volt egy nagy eszleny, illetve az egyik ivott is igy ki kellett oket dobnom.

Ez van, sajnos sok a trash pasi. Bezzeg nokent ha nem tudok fozni, vagy epp nincs rajtam allandoan szexi fehernemu akkor mar nyavognak:D

2021. febr. 4. 09:10
 37/45 anonim ***** válasza:
Mert a veled egyidős fiúk még kisfiúk, félénkek, fingjuk nincs hogyan kell csajozni, valószínű az apjuk nem tanította meg nekik, mint ahogy már azokat is a nőknek kellett felszedni.
2021. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Ha ez a merce, volt mar kapcsolatom 2 is;)"

Nem mérce, de iránymutatásnak jó. De megint mivel okos lánynak tartod magad és jó partinak, akkor miért nem vagy épp a 3. hosszú 2-3-4 éves kapcsolatban?

" sajnos egyik sem volt egy nagy eszleny"

Hát őket úgymond meg te választottad. Persze, ők kezdeményeztek, de a kapcsolatra te bólintottál rá.


"Mert a veled egyidős fiúk még kisfiúk, félénkek, fingjuk nincs hogyan kell csajozni"

Ezzel egyet értek valamilyen szinte, viszont ellentmondás, hogy a jó csajoknak akikre ált. azt mondják hogy jó, ott kb 90%-ban van mellette pasi:D

2021. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Lehetne, de nem vagyok kapcsolatfuggo. Az elozokbol tanultam es nem jovok csak ugy ossze senkivel.


Mellesleg nagyon szepen kategorizalod a noket, gondolom te is egy. 10/10 pasi vagy, veletlen sem egy luzer. Maskepp nem akadtal volna fent a kerdesen;)

2021. febr. 4. 09:30
 40/45 anonim ***** válasza:

Nem kategorizálok, csak megfigyelem a környezetemet és akire én is azt mondom, hogy igazi barátnőnek való csaj ott általában 2-3 év alatti kapcsolat nincs. Van aki 4 éve van kapcsolatban van aki 6 és van ki több mint 10. Ez pedig csak a szűk ismeretség.

"Lehetne, de nem vagyok kapcsolatfuggo." Eddig azon voltál kiakadva, hogy a szinted alatt próbálkoznak, persze a helyes pasik meg nem:D Értem, hogy lehetne kapcsolatod, de olyan kapcsolat amit nem akarsz azért...


A kérdésen nem akadtam fenn, de folyton csak megerősíted amit mondok és kis perverzió miatt márt talán élvezem is ezt, bár furcsa, hogy amit leírsz és én megemlítem mindig tovább viszed, hogy ja nem is így van:D

Okos lányként hivatkozol magadra, aztán vannak olyan dolgok, hogy huhh. Arcodat kevésbé szépnek titulálod amikor meg jogosan nem átlagosnak tekintik kiakadsz. Az pedig, hogy már itt kiakadsz és támadsz sok mindent elmond a személyiségedről.

Akár 1/10 akár 10/10 vagyok akár a kettő között nem én állítottam magam okosnak, hanem te, de eddig ez nem igazán sziporkázott. Leírod, hogy nem kifejezetten szép az arcod majd kiakadsz, hogy ezt valaki leírja. Leírod, hogy nem próbálkozik hozzád illő pasi, majd leírod, hogy igazából bármikor lehetne kapcsolatod, csak nem vagy kapcsolatfüggő. Az exeidet mind kb hülyének titulálod(amivel nem ellenkezhetek), de az összeset te választottad, ami 2 dolgot jelenthet. Vagy te választasz borzasztóan, vagy ők voltak a top pasik a mezőnyben ergó te kategorizálod be magad olyan helyre ahol nem vagy.

Persze az sem kizárt, hogy top csaj vagy és nincs pasid, de őszintén aki a elnéz jobbra, balra a facebookon kb olyan jó csajt nem tud mondani akinek nincs kinn, hogy kapcsolatban van(vagy nincs kapcsolata a valóságban, de nem teszi ki). Ezért pedig a legtöbbször nem kell a pasik után rohangálni. Exem is mutogatta, hogy naponta/hetente ráírt 2-3 srác, hogy ismerkedne vele, pedig a kapcsolat kinn volt:)

2021. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!