Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak nálam kategóriákkal rosszabb férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfogom kapni, hogy nagyképű vagyok, de nem érdekel.

Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány vagy. Arcra nem vagyok egy világszépe, de amúgy jó csajnak vagyok mondható. Próbálkoznak helyes srácok is, de 170cm-es, kövér, 40+os, macinacis férfiak mi a francot akarnak tőlem? miért hiszik azt, hogy nekem ők a tökéletes pár? amiért igénytelen nagy hasat növesztettek és lottózóba járnak? Az ilyen lecsúszott és ronda férfiak miért gndolják azt, hogy egy igényes nő szóbaáll vele? vagy mondjuk egy alacsonyabb? 175 centi vagyok...nem érzi magát rosszul mellettem? ha már annyira csinos lányt akar, keressen alacsonyabb csinos lányt basszus...de azt se hiszem, hogy szóbaáll vele, egy igénytelen pasival.


2021. febr. 3. 17:11
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a magasság előny lenne. Azért említettem, hogy érzékelhető legyen miért nem kellenek a 170cmes se..dugasz pasik.
2021. febr. 3. 19:54
 22/45 anonim ***** válasza:
53%

"apámkorúval semmiképp sem járnék"

Ezt már másodszor írod le. Ha egy 40-45 éves férfi az apád lehetne, akkor te 16-18 év körüli lehetsz. Ez esetben biztosan rengeteg korodbeli fiú legyeskedik körülötted, talán néhány egyetemista is. Ellenben a 40-esek maximum megnéznek és ha tényleg olyan jól nézel ki, akkor esetleg belül sajnálják, hogy nem most kamaszok.:) Így továbbra sem értem, miért a 40-es férfiakkal foglalkozol. Ha pedig valójában 25-30 körül vagy, akkor egy 40-45 éves férfi nem apádkorú.


"Azért említettem, hogy érzékelhető legyen miért nem kellenek a 170cmes se..dugasz pasik."

Mondod ezt az óriási 175 cm-eddel.:)


Tehát a 40 éveseket le öregezed, a 170 cm-esek "se..dugaszok", a nem tetsző férfiak "példányok", te nem vagy nagyképű és helyes srácokat is érdekelsz. De ahelyett, hogy velük foglalkoznál, azokat próbálod ekézni, akik nem tetszenek. Érzed ugye, hogy mi ezzel a gond?

2021. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%

Érzed ugye, hogy mi ezzel a gond?


Dehogy érzi, ez csak egy rusnyafejű, nagyképű és nagyon ostoba pitsa, ha érezné, fel se tette volna a kérdést :D

2021. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Hozzád lehet, hogy óriási a 175cm, de egy 185 centis sráchoz már nem. Amúgy 18 vagyok és ha észrevetted volna a fiataloknak nincs szociális élete már vagy fél éve...
2021. febr. 3. 20:27
 25/45 anonim ***** válasza:
64%
Azért próbálkoznak nálad, mert ez a te szinted. Ez a rondafejű nők szintje. Sorrika de ez van.
2021. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint neked. Csinos, karcsú, művelt huszonéves lány vagyok. Igyekszem kedves lenni másokkal, a munkámban/ tanulmányaimban előrehaladni, mint ahogy sok kortársam teszi.


És azt látom, hogy bár van ellenpélda is bőven, de sok okos, helyes huszonéves srácnak semmi önbizalma, mert bebeszéli magának hogy csúnya az orra vagy nincs pénze, ezért nem mer a lányoknál kezdeményezni.


Ellenben a kövér, fogatlan, alkoholista 60-as 70-es bácsiknak, vagy a többgyerekes, elvált 15-20 évvel idősebb pasiknak, ill ezek variációinak aķkra önbizalma van és olysn elánnal tukmálnák magukat rám, mintha nekem tennének szivességet. Semmi önkritikájuk nincsen, ha finoman értésükre adom hogy nem szimpatikusak, akkor sem veszik a lapot. Főleg munkahelyen kellemetlen az ilyesmi. Ha már zaklatnak és határozottabban jelzem, hogy leállhatnának, még nekik áll feljebb és én vagyok a nagyképű, hálátlan.

Szerintem nem érdemes az ilyesmiben logikát keresni, azt hiszem, inkább a saját férfiasságukat akarják saját maguknak fitogtatni és nem arról van szó, hogy komolyan érdeklődnének felőlünk

2021. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rondafejű..:D

De ha az is lennék, akkor sem érteném miért próbálkoznak az ápolatlan, undorító férfiak egy fiatal lánynál :) és más barátnőknél is észrevettem a jelenséget. Szerencsére ők sem adják be a derekukat.

2021. febr. 3. 20:59
 28/45 A kérdező kommentje:

Én is ezt vettem észre, hogy a fiatal srácokat nyaggatni kell!

Nyilván volt, hogy ők kezdeményeztek, de sokszor beszélek tök helyes fiatal pasival akinek még sosem volt barátnője. Ilyenkor szoktam lehűlni....

2021. febr. 3. 21:00
 29/45 anonim ***** válasza:
63%

Mert mindent megdugnának, ami mozog. Mit nem értesz ezen? Nézd már meg az ilyen show-kban szereplő igénytelen nőket, őket is megdugja valaki, nem is egy. Akkor te mit vársz fiatal, csinos lányként?

18 évesen szerintem ezt mindenki átéli. (Voltam 18, átéltem, azóta is ezt élem, mégsem vagyok elájulva magamtól)

A fiatal srácok meg hogy meg nem volt senkije.. nézd meg a korosztalyodat, csupa r*banc, én nem csodálom, hogy nem kelletek nekik..

2021. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
58%
Beképzelt ellenszenves rongy vagy. Nem azért nincs senki mert válogatsz hanem mert ilyen visszataszító vagy...
2021. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!