Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak nálam kategóriákkal rosszabb férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfogom kapni, hogy nagyképű vagyok, de nem érdekel.

Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány vagy. Arcra nem vagyok egy világszépe, de amúgy jó csajnak vagyok mondható. Próbálkoznak helyes srácok is, de 170cm-es, kövér, 40+os, macinacis férfiak mi a francot akarnak tőlem? miért hiszik azt, hogy nekem ők a tökéletes pár? amiért igénytelen nagy hasat növesztettek és lottózóba járnak? Az ilyen lecsúszott és ronda férfiak miért gndolják azt, hogy egy igényes nő szóbaáll vele? vagy mondjuk egy alacsonyabb? 175 centi vagyok...nem érzi magát rosszul mellettem? ha már annyira csinos lányt akar, keressen alacsonyabb csinos lányt basszus...de azt se hiszem, hogy szóbaáll vele, egy igénytelen pasival.


2021. febr. 3. 17:11
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Igen, lehetne helyes pasival is, csak ott más gondok vannak.

És nem arra vagyok kiakadva, hogy miért nincs kapcsolatom, hanem arra, hogy ilyenek miért próbálkoznak náluk sokkal jobb csajoknál?! úgy mégis mit képzelnek magukról? valaki fejtse meg a rejtélyt, ez lenne a kérdés. Nem a társkeresési problémáim.


Az nem az én problémám, hogy analfabétákkal van tele az oldal és a kevésbé szépet rondával azonosítják. A szép alatt én modelleket értek, nem mindennapi lányokat. Mert ha őket vesszük, akkor az én arcom is csinos. Modellekhez, elismert szépségekhez képest? kevésbé, ez tény és való. De az összképem még így is jó:) Mondjuk a szép arc amúgy is szubjektív. Volt pasi aki gyönyörűnek titulált, volt aki csak a se.gemet tartotta jónak.

Okos is vagyok, jó tanuló vagyok és jövőre valószínűéleg egyetemista leszek :)) bukta!


Szerinted rám nem írkálnak? tele van az engedélykérésem....az más kérdés, hogy nagyon finnyás vagyok, de bocs, hogy nincs kedvem összefeküdni olyannal aki nem tetszik. És ilyen van helyes, fiatal fiúban is. Viszont ettől még az ő kezeledésük hízelgő, hiába nem az eseteim, míg egy 40 éves fogatlan valakié kevésbé...remélem érted a különbséget. :D

2021. febr. 4. 10:04
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

"úgy mégis mit képzelnek magukról? valaki fejtse meg a rejtélyt, ez lenne a kérdés." Mint írtam te elfogadnád egy modell pasi jelentkezését kapcsolatra? El. A csávó próbálkozik, nő meg választ hogy ad-e esélyt.

"analfabétákkal van tele az oldal" Más szóra gondolsz, de nem írom le melyik az, nézz utána:)

Az, hogy te mit értesz szépnek és mit értesz kevésbé szépnek nem a többség hibája, ha nem ugyan az a kettő.

Az, hogy jó tanuló vagy nem egyenlő azzal, hogy okos vagy:) Egyetemre meg sok h.lye bejut, nem nagy egy kihívás. Volt osztálytársam is bejutott, pedig az érettségi pontszámítást nem értette meg anno, hiába magyaráztam neki 15 percig.

Azt a problémát pedig valahogy nem élem át, hogy rád ír X és nem írsz vissza neki, de azért kiakadsz. Mondjuk azt se, hogy csak hülye, de gondolom helyes pasijaid voltak. Okos helyes meg aki próbálkozik nincs (vagy vele valami baj van), mert gondolom akkor inkább őt választottad volna, mint a hülye helyeset.


Na mindegy, elég volt a móka mára.

2021. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Szerintem is :) csak kötözködni tudsz :)

te is volták 20 éves, használtad volna ki azt:D

amúgy ja a helyes pasik sokszr idió ták...sajnos ez van

2021. febr. 4. 10:30
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy rosszul közelíted meg a kérdést. Tedd félre kicsit az érzelmi részt és a társkeresésre gondolj úgy, mint valamiféle üzletre. Mindenkinek van egy értéke és ha meg akarod szerezni, akkor neked rendelkezni kell az ellenértékkel. Ez hétköznapi üzletek esetében a pénz, amit ugye elfogadtunk általános fizető eszköznek. A 100 Ft neked is ugyanannyit ér, mint nekem, a szomszédnak, vagy az ország másik végén élő Pista bácsinak. Ez esetben viszont nincs ilyen általános fizető eszköz. Tehát ezt felejtsd is el, inkább gondolj rá úgy, mint a cserekereskedelemre. Pl. nekem van egy felújított 150 nm-es vidéki házam, neked pedig egy 50 nm-es, szintén jó állapotban levő lakásod a belvárosban. Ha a pénzt kihagyjuk, akkor hogyan egyeztetjük az értéküket? Talán mindketten úgy gondoljuk, hogy jó üzletet csinálunk a cserével, ami ugye ez egy ideális állapot lenne, mert mindenki úgy érzi, hogy jól járt. Na de mi van, ha nekem nem tetszenek a kis lakások, vagy neked a nagy vidéki házak? Ez esetben egyikünk már nem járna jól és nem jön létre az üzlet, pedig általánosságban a két ingatlan értéke kb. megegyezik.

A te esetedben is így van. Akiket te kinéztél és jó pasinak tartasz, azok valamiért nem téged keresnek. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy értéktelenebb vagy náluk és túlbecsülöd magad, csak annyit, hogy amit te értékesnek gondolsz magadon, az nekik kevésbé számít annak, ellenben olyan tulajdonságokban nem vagy erős, amit ők többre értékelnének. A lakásos példára visszatérve, mondjuk te plusz értéknek tartod, hogy közel van az edzőterem, 1 perc sétára van a buszmegálló és van kiépített bicikliút. Nekik meg autójuk van, amúgy sem járnak napi szinten edzőterembe és inkább az számítana, hogy legyen a közelben egy óvoda és iskola.

2021. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Bakker nekem lenne ilyen önbizalmam.
2021. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!