Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan nő, aki arányosan ugyanannyit fizet mint amennyit a pasija költ őrá? Vagy az összes pasi a ráfizetésre rendeltetett ha többet keres?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 20:42
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Én otthoni munkáról beszéltem, apafej.


A fizetetlen munkáról, amit a magadfajta lúzer elvár a nőktől.


Nincs ilyen, ha a mosást nem számítjuk.


A takarítást is intézem, mivel még nincs rendes padló.

Port törölgetni meg nem hajlandó, csak söprögetni, de attól a klímának annyi lenne, ja hogy klíma... Azt is én takarítom, más nem ért hozzá, meg a létrán se tudna egyensúlyozni.

2021. febr. 3. 21:13
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
meg kell a szívnek szakadni :-P
2021. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Végülis mindegy ahogy látom, itt vagy papucs lehetek, vagy lúzer.
2021. febr. 3. 21:19
 14/41 anonim ***** válasza:
96%

"Nálunk én keresek többet, nem a pasi..."



Na ez oké, de többet is fizetsz rá?


Vagy semmit se fizetsz csak magadra költesz, a másik meg mindent fizet magára meg nem is költ.“


Már miért fizetne mindent? Ő fizeti a rezsit, én meg minden mást. A kaját, a szórakozást, az autó szervízelését, a ruháinkat, meg ami még jön. Mellette fenntartom a vállalkozásomat is.

2021. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mivan, ha többet fizetsz rá. Ha együtt éltek, szerintem ezzel nincs baj. Főleg ha a nő végzi a házimunka oroszlánrészét. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a nő farkasbundában járkál, amit a faszija pénzéből vett.
2021. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

"Már miért fizetne mindent? Ő fizeti a rezsit, én meg minden mást. A kaját, a szórakozást, az autó szervízelését, a ruháinkat, meg ami még jön. Mellette fenntartom a vállalkozásomat is."


Na nálunk meg én fizetem a teljes rezsit, a lakásfelújítást, az ő jogsiját, a kajavásárlások 90%-át, az ingatlanadót, a nyaralást, a kocsira mindent a javíttatással együtt, ha háromhavonta kapok egy ötöst benzinre akkor már hurrá van.


Ő meg a 150 ezres fizetéséből hónap végén egy forintot nem tud felmutatni!


Aztán meg kapom az ívet, hogy mikor lesz gyűrű meg lagzi!


Válogat a munkákba még ilyen "válságban" is, neki csak ülőmunka felel meg azt van két okj ja, még nyelvvizsga se.


Én melózok 300 órát kb ő 168 at.


Már rongyokba járok bszki tornacipőbe télen, igaz kocsival...

2021. febr. 3. 21:27
 17/41 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ez kamu, akkor azért vagy lúzer, ha még nem kamu, akkor még nagyobb lúzer vagy és megérdemlitek egymást a virágocskával, akit szakítottal magadnak :D
2021. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

"Főleg ha a nő végzi a házimunka oroszlánrészét."


Nincs házimunka! Mosogatógép van meg mosógép, szendvicssütő, mikró.


Van hogy befűszerezek húst sütöm ki a grillbe, esszük egy hétig javarész mikróskaja, meg gyorslevesek, vagy rendelünk amibe néha ad.


A mosás akkora házimunka?


Egyedül abba nem enged belenyúlni (azóta kell 3 féle mosószer) de előtte is magamra mostam, meg a melósruháimat most is magamnak mosom ki.

2021. febr. 3. 21:32
 19/41 Metionin ***** válasza:
91%
20: nőként írom, hogy a csaj élősködik rajtad. Soha nem tartanék el így senkit, alap lenne hogy mindkét fél fizeti ezeket a költségeket, hiszen ő is ott lakik, ott eszik, stb. És fordított estben is: elásnám magam ha mindezt elvárnám a pasimtól.
2021. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
98%

ahha, és amikor fentebb írtam, hogy a puncinak ára van, akkor lepontoztál és kikérted magadnak. élj egy faszival, annak nem kell se gyűrű se esküvő.

vagy kapd elő a tökeidet a gatyádból végre és állj a sarkadra

2021. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!