Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan nő, aki arányosan ugyanannyit fizet mint amennyit a pasija költ őrá? Vagy az összes pasi a ráfizetésre rendeltetett ha többet keres?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 20:42
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

"Heeeee! Nem itt kellene izmoskodni, hanem otthon. Vagy ott a sarokba állsz?"


Nem éppen, max ha a létrán pucolom a klímát hetente, de sokszor otthon se vagyok annyit melózok. Havi 300 óra vagy több...

2021. febr. 3. 21:43
 32/41 A kérdező kommentje:

"Most nem igazan ertem. Neked az a legfontosabb hogy szex legyen?


Ha ennyire befolyasolhato vagy es azt hiszed mas csaj nem letezik aki nem csak azert fekszik le veled mert adsz neki penzt akkor csak sajnálni tudlak."



Nem feltétlenül, ha lelkileg nem vagyunk békében akkor a szex sem őszinte, ha nem őszinte akkor arra meg tényleg elég ha marokba megy..



Arra próbálom rávenni, hogy takarékoskodjon magának, ne hónaptól hónapig tartson a pénze.


Egy fix, én ehónapba magamnak veszek akkor csak kaját ha így vagyunk.


Azt hiszem kellenének ilyen közös célpénzek, kiskasszák, mindenki dob bele havonta ugyanannyit, aztán ha megvan a célösszeg akkor elköltjük együtt arra amire gyüjtöttük, talán ez lehetne megoldás.


Kell gyűrű? Kell lagzi? Kell nyaralás? Ok. Havi tizes a kalapba, ugyanannyit én is beledobok, ha összejön ami kell mehet.

Külön külön elkölteni meg tilos. Jobb ötletem nincs! Szerintetek?

2021. febr. 3. 21:50
 33/41 A kérdező kommentje:

Ha csak a pénz miatt meg az ingyenlakás miatt van velem akkor úgyis lelép nem kell kidobjam, ha megszűnik a pénzfolyam.


Ha megcsalna meg úgyis rájönnék.

De azt sosem tenné.

2021. febr. 3. 21:52
 34/41 anonim ***** válasza:
90%

150-et keres, azt mondod. Te is csak annyit tegyél bele, és ebből legyen minden költség közösen. Csak ennyit költsetek teszt jelleggel. A maradékot tedd félre egyenlőre, mintha nem is lenne.

Meg kell tanulnia tudatosabban költekeznie.

2021. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
92%

"Most nem igazan ertem. Neked az a legfontosabb hogy szex legyen?



Ha ennyire befolyasolhato vagy es azt hiszed mas csaj nem letezik aki nem csak azert fekszik le veled mert adsz neki penzt akkor csak sajnálni tudlak."



"Nem feltétlenül, ha lelkileg nem vagyunk békében akkor a szex sem őszinte, ha nem őszinte akkor arra meg tényleg elég ha marokba megy.."


Vhol írtad azt is hogy nem csalt meg úgyhogy nincs miert elhanynod.


Aha. Es szerinted egy normalis lelkitars, társ, baratno, feleség abban nyilvánul meg hogy nem csal meg? Ez egy alap dolog egy parkapcsolatban, az viszont nem hogy eltartattja magat. Konkretan egy szot se irtal amivel azt igazolnad hogy hu de nagy a szerelem, csak azt hogy viszi a penzt. Vagy hagyd ott vagy viseld el hogy ez lesz. Ha eltartod nem akar majd megvaltozni, de nem hiszem el hogy neked ez megfelel. Keress olyan tarsat akinek nem kell ragni a fulet MERT FELNOTT EMBER és magatol is rajon hogy penzugyileg az egyutt eles nem egy emberes munka, meg a takaritas és a tobbi sem csak egy emberre kene hogy maradjon. En no létemre szegyelnem magam, ha ennyit penzt koltenenek ram, de annyira se emelnem fel a seggem hogy kitakaritsak, mondjuk en szeretek is takaritani.

2021. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Te hatalmas balek vagy, és a nőd durván kihasznál.

De nem a többi nőn kell elverni a port. Beszéld meg vele, ne a neten sírj, a többi nőt sértegetve. Ha meg ennyire zavar, meg ennyit számít a kapcsolatotok hogy számolgatod a pénzt és strigulázol, ő meg konkrétan hülyének néz, akkor szakítsatok és mindketten keressetek hozzátok illő partnert. Tudod egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy "legalább nem csal meg". Ez édeskevés a boldogsághoz.

Mellesleg én pl életemben nem hagytam egy pasimnak sem hogy bármit is fizessen nekem.

2021. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, a teljes lakásfelújítást, meg a kocsiszerelést, és a bevásárlásokat is intézem, továbbá taxi vagyok mellékállásban haver."


jó sok pénzed lehet ha fél évente felújítod a lakást, és a kocsit is érdemes lecserélni ha havonta szereled. :-) Valójában ezeket a munkákat szökőévente kell csinálni. Tehát bevásárlosz és furikázod a nődet. Ő meg főz, most takarít. Sikerült is válaszolnod a kérdésre, azt hiszem.

2021. febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Merthogy neked a rengeteg munka mellett hót ziher, hogy nincs időd wc-t pucolni meg mosogatni.
2021. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy elnézem nagyon kellemetlenül érinti az élősködőket ez a kérdés.
2021. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ébresztő.
2021. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!