Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nem kaptam semmit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra nem kaptam semmit. Megbocsátható?

Figyelt kérdés

A párom tudja, hogy mennyire szeretem a karácsonyt, noha nem az ajándék miatt...

Én készültem neki sok mindennel de ő csak egy kulcsot adott nekem a lakásához de nam azal a céllal hogy összeköltözzünk.


Ti mit gondolnátok erről?


(tudom hogy elmúlt karácsony de mostanában ismét ezen rágodom)


29N 31F


2021. febr. 4. 12:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

Tehát egy csoki többet ér, mint a szabad bejárás a lakásába.

Ez nem a felnőtt, hanem a tini kategória, annak is a legalja.

Nem mondom, tényleg lehetett volna figyelmesebb, de te meg betegesen keresed, hogy mibe tudnál belekötni. Egy igazi megszállott boszorka vagy, akinek állandóan azon jár az esze, hogy hogyan rombolhatná le a kapcsolatot.

Minek vagytok egyáltalán együtt?

2021. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem gondolkozz el egy kicsit magadon, mert 29 évesen már nem elnézhető, hogy egy ekkora hisztis pic.a vagy.
2021. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#11: és ezt a következtetést mégis miből vetted le? nem egy csoki ér többet mert örültem neki de nem éreztem úgy hogy figyelt volna rám.

Azért tettem fel a kérdésem hogy összegezve döntsek.

2021. febr. 4. 12:47
 14/34 A kérdező kommentje:
# 12 nem kötelező írni, szevasz!
2021. febr. 4. 12:48
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mint olyan ember, akinek az ajándékozás a szeretetnyelve:


1. Szerintem a kulcs egy nagyon szép ajándék, mert ha nem is költöztök még össze, azt jelenti, hogy a bizalmába fogadott, és konkrétan így elmehetsz hozzá nélküle is. Kérdés, hogy ennyi idősen, 3 éves kapcsolatban miért nem vagytok már összeköltözve, de ezen neked kell elgondolkodnod.


2. Én már réges-rég leültem volna a párommal, hogy megbeszéljem ezt. VAgyunk annyira felnőtt emberek, hogy sárdobálás nélkül le tudjunk ülni beszélgetni arról, mit szeretnénk. Nagyon nem oké, hogy te nem beszélted ezt meg vele nem sokkal karácsony után, és az sem oké, hogy 3 év alatt nincsenek letisztázva a "játékszabályok". Ezek olyan dolgok, amiket le kell tisztázni, ki mit gondol az ajándékozásról, mi az ajándék neki, stb., és akkor meg lehet spórolni egy csomó kellemetlenséget.

Az én párom nagyon nehezen ajándékozik, de egészen kezd belejönni, mert folyamatosan kommunikálom felé, hogy ez nekem fontos, sokat jelent, ezzel tesz boldoggá. Cserébe én is nagyon figyelek azokra a dolgokra, amik neki fontosak, de nekem nem jönnek természetesen.


Szóval úgy gondolom, hogy egyrészt szerintem neked meg kéne látni az ajándék mögötti szándékot, illetve kommunikálni a másikkal a vágyaidat - neki pedig ezeket figyelembe kellene venni egy következő alkalommal.

2021. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15# ez egy értelmes és tényleg hasznos válasz volt! :)
2021. febr. 4. 12:57
 17/34 anonim ***** válasza:
11%
Istenem de nagyon nő vagy
2021. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Az exemnél egy hónap után két váltás ruhám volt, fogkefém és lakáskulcsom. A mostani 2 hónap után a kezembe nyomta, hogy ha későn jövök ne kelljen felkelnie az ágyból ajtót nyitni. Inkább ezen gondolkodj el :D
2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18: Itt meg más a szituáció.
2021. febr. 4. 13:09
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan, csak odabszott egy kulcsot, mert kényelmes volt!


Ez egy gesztus, egy bizalmi dolog, idáig magától eljut egy kapcsolat, ez nem kedveskedès, ajándék, kedvében járás a másik felé(ami az ajándéknak lennie kellene)hanem valami, amit mindketten tudtok, éreztek, hogy a kapcsolat már tart ott.


Itt sok az alacsony EQs ember, akik pl kikérik maguknak, az eljegyzés igenis jó karácsonyi ajándék. Na pont ilyen volt a te kulcsod is. Jól érzed, egyre kevésbé vagy fontos, egyszerűen úgy érezte adnia kell valamit, és ezt kényelmes volt, amúgy is adta volna, most legalább letudta a karàcsonyt is. Pont ahogy a sok itt kommentelő, a te párod is ilyen nemtörődöm. Én nem járnék velük, nem is járok:)


Abszolút nem késő, soha nem késő beszélni arról, ami bánt , 30 nappal később meg pláne nem!


Beszélj erről a pároddal, de szerintem szakítás lesz a vége. Nem hiszek a szeretetnyelvekben, nekem mindegyik az, és szerintem az egészséges embereknek mindegyiknek kellene hogy számítson valamilyen mértékben.

2021. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!