Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nem kaptam semmit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra nem kaptam semmit. Megbocsátható?

Figyelt kérdés

A párom tudja, hogy mennyire szeretem a karácsonyt, noha nem az ajándék miatt...

Én készültem neki sok mindennel de ő csak egy kulcsot adott nekem a lakásához de nam azal a céllal hogy összeköltözzünk.


Ti mit gondolnátok erről?


(tudom hogy elmúlt karácsony de mostanában ismét ezen rágodom)


29N 31F


2021. febr. 4. 12:08
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

29# Próbáltam megszerettetni vele, a karácsony szépségét igyekeztem mutatni, nem a tumultust, meg a kapkodást, rohanást.


Tök jó programjaink voltak. A díszeket is utálta, a végén pedig már mosolyogva hozott oda dolgokat, hogy nézzem meg milyen jó már...


De mindegy is.

2021. febr. 4. 15:51
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem tud csomagolni, ne várd el. Ez dedós szint, szedje össze magát, van két keze és vegye a fáradtságot, hogy örömet okozzon, pláne ha mondtad, tehát biztosan tudja, hogy neked ez fontos.


Nem tudom, aki egy papírt nem tud ketté hajtani, hogy örömet okozzon a másiknak, arra hogyan lehet később számítani..

2021. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
De ez csak most vetted észre, február 4.-én?
2021. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasi egy paraszt, vagy dedós szinten van érzelmileg.


Ha más módokon ki tudja fejezni a szeretetét irántad (pl. tettekkel, odafigyeléssel), akkor nincs baj - nem mindenki az az ajándékozós fajta.

De ha a mindennapokban is ilyen lúzer, akkor lehet hagynod kéne őt a fenébe, mert ez csak rosszabb lesz, ha már most ilyen nemtörődöm.

2021. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!