Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nem kaptam semmit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra nem kaptam semmit. Megbocsátható?

Figyelt kérdés

A párom tudja, hogy mennyire szeretem a karácsonyt, noha nem az ajándék miatt...

Én készültem neki sok mindennel de ő csak egy kulcsot adott nekem a lakásához de nam azal a céllal hogy összeköltözzünk.


Ti mit gondolnátok erről?


(tudom hogy elmúlt karácsony de mostanában ismét ezen rágodom)


29N 31F


2021. febr. 4. 12:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Megosztotta veled az életét és bizalmat fektetett beléd, ez neked nem elég?
2021. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
20%
karácsony? álszent hülyeség..
2021. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%

4500 Ft-ot költöttem a lakásunk kulcsmásolására. Azért az már nem is rossz ajándék. ;)

Viccet félretéve beszéld meg vele. Próbálj ne csak a felszínen maradni, gondolkodj el a mélyebb okokon. Ha ezt azóta sem sikerült megbeszélni, és előtte is ennyire félrecsúszott a kommunikáció, hogy 3 év után még ilyen probléma előfordul, te pedig inkább idejössz idegenektől megerősítést várni, akkor lehet, hogy a kapcsolattal magával (is) vannak problémáid. Bízol a párodban? Tudod, hogy szeret? Érzed, hogy figyel rád, figyelmes veled? Miért nem mondtad eddig el neki, hogy téged ez bánt? Nem volt olyan fontos, mert amúgy annyira harmonikus a kapcsolatotok, hogy még ha fontos is neked a karácsony, ez csak egy lényegtelen apróság volt, vagy esetleg nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat, és parttalan vitától, sértődéstől féltél?

Nézz magadba, hogy mi a tényleges probléma, és arra keresd a megoldást a párodnál. Ha tudtok arról kommunikálni, az sokkal hatékonyabb lesz.

2021. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Attól függ higy miért adta. Mert lusta volt ajándékot venni vagy azért mert ezzel is előbbre akarta vinni a kapcsolatot. De mi ezt nem tudhatjuk. Azt se hogy milyen körítéssel adta, miket mondott.

És ugyanúgy ahogy te sem vele beszéled meg ezeket a dolgokat hanem itt teszed fel a kérdésedet ő se biztos hogy rákérdez tőled hogy mit akarsz. Tehát ez kétoldalú.

És el kell fogadod hogy vannak emberek akik kifelyezetten nem szeretik a karácsonyi ajándékozást. Nekem évekbe tellett mire megértettem a férjemmel hogy ne csak magára gondoljon hanem rám is, és ne ajándékozásról szóljon a karácsony csak azért mert ő imádja. Mert ez csak neki lesz jó. Így sikerült kiharcolnom hogy közöset vegyünk (bár ez más mert mi együtt élünk), de élményt is lehet "venni", pl elmenni valahova együtt (persze nem a járvány kellős közepén), és arra költeni.

Azért tetted fel a kérdezést hog összegezve döntsél? 5 mondatból állat a kérdésed és azt várod hogy ebből mi döntsük el hogy együtt maradjatok vagy sem? Csak találgatni tudok, mert nem ismerem a barátodat. Ha nem örültél a kulcsak lehet hogy nem is akarsz vele összeköltözni se, ami megint gáz ha elvileg szereted, mert lehet hogy nem is szereted. Szóval lehet higy nem ő a neked való de nem feltétlenül csak miatta hanem miattad is (ismét cs ak tipp) .

2021. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Nem, a körítés is érdekes volt mert mellé megkaptam hogy ez nem azt jelenti hogy összeköltözünk.

És mondom, másra számítottam mert elpakolt gyorsan hogy elrakja az ajándékomat és ne nézzem.


Én nem itt várom, hogy más döntse el, hogy együtt maradjunk e, hiszen senki sem ismer minket. egyszerűen csak segítséget szerettem volna kérni, hogy jól érzem e, nem csak engem érint ez rosszul, jó szemszögből látom e. Mert kib.szott boldog lettem volna, ha ezt csak úgy odaadja és mondjuk hozzáteszi, hogy költözz hozzám, vagy hogy innentől kezdve akkor jössz-mész amikor akarsz. De ez nem így volt. Tudom hogy nem szeret ajándékozni, de ha másnak képes volt egy ajándékot a fa alá tenni, akkor nekem, aki a párja... miért nem?


Lényegében annyi érdekelt volna csak, hogy más is azt érezné vagy hasonlót amit én akkor.


Valószínű, hogy úgy gondolta, hogy én megértem majd, hogy nem szereti a karácsonyt és ezért rólam le van a gond... (egyébként nem ő fénymásoltatta a kulcsot) de nagyon rosszul esett.


Megbeszélem vele természetesen, csak szégyelltem ezzel elé állni, mert nem anyagi jellegű dolgokra vágynék karácsonykor főként, és nem akartam, hogy félreértse ezt.


Köszönöm mindenkinek a segítő választ.

2021. febr. 4. 14:52
 26/34 anonim ***** válasza:
39%
kérdező töled van a valentin napos topik is? :D
2021. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem, ott még nem tartunk! :D
2021. febr. 4. 15:00
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha nagyon akarta volna, ezt a kulcsosat is csinálhatta volna rendesen, ajándékként. Pl kulcstartó, amibe gravírozva van a kutyád, vagy a horoszkópod, vagy a monogramotok, vagy egyszerűen csak cuki, valami, ami neked tetszene, és a csomagolás alatt van a kulcs(lehet olyat másoltatni, aminek mintás a teteje, és te választod ki, és pl benne van a neved, magán a kulcsnak a fején!)


Szóval ha örömet akart volna neked szerezni, megerőlteti magát, de ő tett rá, gondolom egy mezei kulcsot kaptál, sima kulcskarikával, talán még tartót se. Jól gondolom? Egyáltalán be volt csomagolva, vagy csak kirakta csupaszon a fa alá a farzsebéből?

2021. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk én rossz élmények miatt nem szerettem a karácsonyt de sohasem rontottam el másét, egy karácsony imádó ember mellett én is megszerettem. Hajlandó volt ő is ajándékügyben is kompromisszumot kötni, szóval tudom milyen érzés, a barátod is megeróltethetné magát ebben az ügyben. A karácsony csak akkor rossz ha valami erőltetett vagy rossz élmények kötődnek hozzá, ha lehetőség van rá jóvá kell tenni hiszen nem éllhetünk le egy életet karácsony fóbiásként (az 2 heti idegeskedés minden decemberben.. ). Na mindegy is csak eszembe jutott.
2021. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Egy tépett, gyűrött csomagolóanyagba volt becsomagolva natúran.


Csak azon gondolkodom tudod, hogy tök természetesen teszi ezt. Tehát nem azért, mert bántani akar. Én ennek a szöges ellentéte vagyok, imádok csomagolni, és tudja hogy imádom a szépen csomagolt ajándékot... sőt meg is jegyezte hogy ő nem tud csomagolni, ne várjam ezt el tőle. És ezért nem is haragudtam.

Maga a csomagolás aranyos volt, de szerintem egy ajándékának a csomagolódarabja lehetett..

2021. febr. 4. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!