Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen érzés, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen érzés, ha a pasinak csak szexre kellettetek?

Figyelt kérdés
Ti pedig szerettétek őt, de csak használati tárgynak nézett titeket?
2021. febr. 7. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fordult elő az életemben, hogy olyannal feküdtem volna le, akibe szerelmes lettem volna. Vannak szerelmeim - plátóiak - és vannak pasik, akikkel lefekszem. A két csoport élesen elkülönül.

Nem tudom, hogy valaha az életben le fogok-e feküdni valakivel aki igazán tetszik. Valószínűleg nem. Ha valaki tetszik, úgy teszek mintha nem is látnám az illetőt, nehogy észrevegyék mások az érdeklődésemet, és elhúzzák előttem a mézesmadzagot, kinevessenek és megalázzanak.

N

2021. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srac akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk. Teljesen elcsavarta a fejem.

Par hónappal napi beszélgetésünk es többszöri találkozás után lefeküdtünk. Én úgy éreztem szerelmes vagyok.

Az együttlét még egyszer ismétlődött, mikor jelezte, hogy ő több lánnyal is lefekszik, akár párhuzamosan, hogy az exet , - aki dobta -, elfelejtse.

Bennem egy világ dőlt össze. Én azt hittem o is ugy erez irántam, ahogy én.

Fájt az is, hogy nem volt őszinte, meg az is, hogy milyen naiv voltam, hogy csak így odaadtam magam..


(Rá par hónapra egyébként felkeresett, hogy mostmar készén áll egy kapcsolatra velem, mert velem erezte magát a legjobban.. mint ne mondjak... elkuldtem melegebb eghajlatra).

2021. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, szar. Nem tudom, sosem volt ebben tapasztalatom. Szerencsére, a férfiak, akik próbálkoztak nálam, és akivel végül összejöttem, sokkal többre tartottak ürítőedénynél.
2021. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor tapasztaltam mikor 17- 18 éves voltam.Kétszer.Akkor nagyon rossz volt,magamnak is hazudtam,hogy biztos többet akarnak.20 felett már nem fordult elő,igaz idősebb pasikkal kezdtem.
2021. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!