Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy így érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy így érzem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok! Már 3 éve járok egy táborba, ahol idén történt valami fura! 10. éjszaka, az uccsó! A csávók letörve cigiznek az ablakban, a csajok sírnak egymás karjában a folyosón! Én a játékbarlangban dumálok egy lánnyal, aki jóformán nő, 19 éves! Én nekem nagyon megtetszett akkor! Hajnali 4 óra körül van, úgy döntöttünk bemegyünk a szobámba és ledőlünk az ágyra dumálni, csak mint barátok, vágjátok? Összebújtunk, meg minden, duméltunk, aztán én bealudtam! Másnap reggel felébredtem és már véget is ért a tábor, irány haza! Elköszöntünk egymástól, puszi-puszi! És kb. másnap döbbentem rá h belezúgtam a lányba! Azóta találkoztunk, meg minden, de én csak az "öccse" vagyok! Szerintetek gáz, hogy így érzem?
2010. aug. 16. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz, biztosan szép lány, meg kedves is, csakhogy nem hozzád való, pár év múlva már biztosan találsz olyat is, akivel komolyabbra is fordulhat az ügy. :)
2010. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elektronikus készülékek-szórakoztató készülékek?
2010. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!