Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kajaszagú haj miatt veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajaszagú haj miatt veszekszik velem, nálatok is van ilyen probléma?

Figyelt kérdés

Nekem Eddig sosem volt, és nem vagyok büdös tisztálkodom rendszeresen, de párom szerint a hajam büdös kaja szagú. Itthon főzök, majdnem mindennap... de ez azt eredményezné, hogy mindennap mossam meg?!!

Eddig soha senki nem szólt ilyen miatt , nem is értem más nő is főz de ha egy nap pl bundás kenyeret sutok rohannék hajat mosni utána meg ebéd főzés után ismét?

Vagy tényleg velem van a baj?

Egy héten kétszer Mosok hajat általában szerda és vasárnap, évek óta így van.


2021. febr. 13. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember az, aki ebből veszekedést csinál? Megemlítheti, hogy ételszagod van, de ennél tovább lépni? Baj van a fejében.
2021. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért probáljuk megérteni az "érzékenyorru" kritikust is! 1: Anyukájának, egyéb ismeröseinek a szaga nem zavarja. Más az elvárása. Érthetö. 2: Miota vagytok együtt igy, hogy rendszeresen fözöl? Miota kifogásolja ezt? 3: Ez állando problémája az utobbi idöben, vagy általában nem, csak ugy periodikusan visszatérö dolog? Van-e valami betegsége ami idönként sulyosbodik (pl. gyomorfekély nagy idöjárásváltozásoknál sulyosbodik?)
2021. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12. 4 hónapja van ez mióta együttélünk. Más az elvárása ? De éppen ezért nem értem, az anyukája is süt főz, nyilván érezni valamennyire ezt pl múltkor ott voltunk akkor Sütötte a ràntott húst.

De rajtam jobban érzi vagy csak direkt cseszeget?Tényleg ez nem a koszossàg vagy mosdatlanság.

Nincs tudtommal ilyen betegsège.


Vagy a másik lehet nekem ugye hàtközépig érő elég dús hajam van lehet nagyon be vonzza emiatt a szagot? Már nemtudok mire gondolni

2021. febr. 13. 13:39
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lépj túl a kajaszagon, nem azzal van a baja.Más problémája van azért köt beléd.

2021. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak azért mondja, hogy ne kölljön szexölni!
2021. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A másik nője nem főz, vagy csak akkor, amikor nem találkoznak.
2021. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12! vok. Köszi, hogy válaszoltál a kérdésekre. Probáltam összeszedni az olyasmiket amik mentenék esetleg a párodat. De válaszaid alapján nincs igazán értelmes oka. Igy sajnálatosan maradnak a rosszindulatunak hangzo hozzászolások. Sajnos a párod nem igazán elfogado veled szemben. Valoszinüleg hiányzik belöle az öszinte érzelem. Csak egy dughato házicseléd vagy neki. Sajnálom! Biztosan sokkal többet érsz ennél!!!
2021. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 Ezeket a hozzászólàsokat ignorálom mert egyszerűen nem igaz.Más téren semmi probléma a kapcsolatunkkal, de ez a haj téma valami hepp nála ugylatszik.
2021. febr. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!