Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a telefon kódotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem alap hogy tudjuk egymásét, mert megbízunk a másikban. De sokak szerint semmi köze nincs a párunknak a telefonunkhoz. Ti hogy gondoljátok?
2021. febr. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
72%
Eszemben sincs elkérni tőle, neki sem tőlem.
2021. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
47%

A bizalom kétoldalú. Az kurvára nem az, hogy nem adod meg a kódot, mert úgyis belenéz. Az az igazi bizalom, hogy az egyik fél tart annyira, hogy nem hiszi rólad, hogy attól, hogy megvan neked a kód, te aljas módon beletúrsz a dolgaiba, te pedig bízol benne, hogy nincs azokban a dolgokban semmi olyan, ami ha kiderülne, jelentősen megváltoztatná a kapcsolatotokat, ezért nem nézel bele.


Aki nem adja meg a kódját, az nem tart annyira, hogy bízzon bennem. Viszont ha megadja, én pedig ezzel visszaélek, egy szavam nem lehet, ha kivág érte. De lehet, hogy nem teszem, és visszacsatolom ezt a bizalmat az én viselkedésemmel. Jelenleg a mi kapcsolatunk itt tart.


A bizalom azzal kezdődik, hogy a másik lehetőséget ad neked arra, hogy megtedd, amit nem akar. És addig tart, amíg nem teszed meg.

2021. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
65%
Tudja a kódomat, mert ha holnap reggel munkába menet netán kivasal egy teherautó a zebrán, akkor se ő, se a gyerekek ne maradjanak pénz nélkül.
2021. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is kérdező.20 éve vagyunk házasok soha nem rendült meg a bizalmam benne és tisztelem a férjem és ez nem egy telefonkódon múlik.Ennél azért több kell a bizalomhoz és a tisztelethez is.
2021. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ha a másik nem rendvédelmis, nem bűnöző, vagy nem annyira idióta, hogy ott, az eredeti telefonjával csajozzon/pasizzon, akkor mit lehet titkolni a párodtól?


Attól a párodtól, aki látta az aranyered, akinek a szádba vetted a nemi szervét, akinek szültél, akivel van egy röpke 40 éves hiteled, tőle mit és miért titkolsz?

2021. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
71%

Nem tartom normálisnak. Ha annyira bízna valaki a parjaban, nem kérne kódot.

Felesleges. Aki meg akar csalni így is úgy is meg fogja tenni, legyél jó vagy rossz hozzá.. sosem értettem az ilyen jatszmazasokat.

Mèg barát telefonjába sem néztem bele, nemhogy az aktuális barátnőmébe. Nálam alap a bizalom, ugyanezt elvárom én is különben mi értelme.

2021. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
51%
Alap? Hol? Szaud-Arabiaban?
2021. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Vicc hogy egy ilyen alap dolgon problémáznak az emberek, szerintem ez alap. És nem nem Szaud-Arábiába
2021. febr. 16. 18:44
 19/47 anonim ***** válasza:
11%
És ha történik veled valami? A párod még a melóhelyedet, vagy akár a szüleidet sem tudja értesíteni, vagy az exed, akinél ott a gyereked.
2021. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
91%

Akkor is az a véleményem hogy kémkedni más telefonjaban nagyon gáz és szükségtelen is.

Ha baj van előbb kérdezném meg hogy megcsalt e és a válaszból/helyzetből el tudom dönteni hogy igaz vagy nem.

2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!