Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a telefon kódotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem alap hogy tudjuk egymásét, mert megbízunk a másikban. De sokak szerint semmi köze nincs a párunknak a telefonunkhoz. Ti hogy gondoljátok?
2021. febr. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
35%
Alap, hogy nem.
2021. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
28%
29 Ilyen elven ha nem akarod lefizetni, sem eltartani a feleséged, miért hívod meg mégis egy kávéra az első randin?
2021. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
60%

"Egyetértek, ha nektek jó úgy hogy egyikőtök se tudja akkor egészségetekre"


A pontozás is kifejezi ezt a gondolkodásmódot... oh wait! az összes "nem adnám meg" le lett pontozva. Ezek szerint ez nem egy sima felmérés, hogy igen/nem, hanem kötelező azt válaszolni, hogy igen...

2021. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
40%
Majd pont az elől zárjam el a telefonom, aki előtt sem az érzelmeimet, sem a lábaimat, sem a lakásom ajtaját nem teszem? Kérlek, még én is röhögnék magamon, hogy milyen szánalmas vagyok, ha így akarnék házasodni.
2021. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
75%
30.Amikor mi megismerkedtünk még csak vezetékes telefon volt az se mindenhol.A sok-sok év alatt még nem gondoltunk válásra de hát te tudod hogy el fogunk.Szerinted a bizalom köztünk egy telefonon múlik?Ugyan ne nevetess.Kicsit buta vagy ha nem tudtad kellőképpen értelmezni a hozzászólásomat ajánlom a másodikos szövegértés feladatgyűjteményt.És köszönöm a gratulációt sokan mondták már.
2021. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és a lakásomhoz sem azért adok kulcsot, mert házkutatást akar tartani a párom. :D Hanem mert nem vagyok dedós.
2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz a kódunk és időnként használjuk is egymás telefonját.
2021. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
40%
Aki azt irja hogy igen mert mi van ha történik vele valami akkor sokan lepontozzák mert akkor sem mert nehogy már tudja a párja a kódját hiszen ez privátszféra.Ez jó 😅
2021. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
38%
Nem. És nem tudom elképzelni, hogy mikor lenne rá szükség. Ha történik velem valami akkor mégis miért az én telefonom használná és nem a sajátját? Az én telefonom az én magánszférám. Nem az a bizalom, hogy gyakorlatilag sakkban tartod a másikat azzal, hogy ejnye-bejnye semmi rosszat nem csinálni ám mert bármikor megnézhetem, hanem az ha lenne rá lehetősége hogy megtegye és megússza, de te meghagyod neki a választást mert hiszel benne hogy nem tesz veled ilyet.
2021. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
24%

Az enyémen van kód, csak én tudom, az övén nincs kód, sosem kérte az enyémet... mondjuk nem is szoktuk egymásét használni, max felvenni ha a másik nincs a közelben, ahhoz meg nem kell kód.

Nem tudom megadnám-e neki ha kérné, a sajátját ismerős gyerekeknek oda szokta adni játszani, és pucolhatom róla utána a különféle appokat :D Szóval nem szivesen adnám meg neki a jelszavam ha kérné, de nem a tartalom miatt.

2021. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!