Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a telefon kódotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem alap hogy tudjuk egymásét, mert megbízunk a másikban. De sokak szerint semmi köze nincs a párunknak a telefonunkhoz. Ti hogy gondoljátok?
2021. febr. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
53%

Nincs is rajta kód. Az öven van és tudom. Mondjuk nekem a telefon nem is egy nagy cucc, nincs rajta semmi titkos dolog, nem beszélgetek senki olyannal, akit ne ismerne.

Nem szoktuk amúgy nézegetni a másik telefonját, de van, hogy az övéről csörgetem meg magam, használom valamelyik funkcióját (zseblámpa, számológép) ha az enyém épp távolabb van, van azon hallgatok spotify-t ha kisboltba megyek és az enyém épp le van merülve. De nem nézek bele semmi beszélgetésébe vagy előzményébe, mert nem érdekel.

Nekem is alap ez, nem értem az olyan embereket, akik minimum úgy tesznek, mintha valami titkosított FBI akták lennének a telójukon. Akit a puncimba beengedek, azzal szerintem vagyok olyan kapcsolatban, hogy ne kódolgassam előtte a telefonom sem, bár nekem messengeren, pár játékon meg macskás képen kívül más tényleg nem nagyon van rajta, ezért nem is értem ezt a privát tér dolgot. De persze nem vagyunk egyformák, nincs jó vagy rossz válasz. A lényeg, hogy egy kapcsolatban egyezzen két ember véleménye a témáról.

2021. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
56%

Le van írva egy füzetbe a kódom. Sose érdekelte. Pedig tudja ,hogy hol a füzet. Engem sem érdekel az övé.

Mit kíváncsiskodjak? Te tuti azért kérdezel ilyet, mert uralni akarod a párod gondolatát is. Fujjjj

2021. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
51%
Te meg tuti azért mondasz ilyet, mert nem bírod elviselni, hogy nem minden kapcsolat működik úgy, mint a te fostos kis világod. Fujjjj
2021. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
83%
Nincs rajta kód. De pl. a Facebook jelszavamat sosem adnám meg neki. Habár nagyon szeretem, de azért jobb óvatosnak lenni, sosem lehet tudni, mit tesz a másik, lehet egy vita után pl. írogat majd az ismerőseidnek bosszúból, vagy kitöröl dolgokat stb. Ráadásul, aki meg akar csalni, úgy sem lenne olyan hülye, hogy a Facebookon csinálja az orrod előtt, tehát értelme sincs. Másrészt magánügy, hogy mit beszélgetek a barátaimmal, nem titok, de nem is tartozik másra minden egyes mondatunk.
2021. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Jól van, sok bizalom van ott is:D
2021. febr. 17. 12:18
 46/47 anonim ***** válasza:
94%
Maximális bizalom van a részünkről, de sok ember bántott vagy élt már vissza a bizalmammal, és emberek vagyunk, tudunk változni vagy bekattan i, stb, szerintem sosem szabad 1000%-ig biztosnak lenni valamiben/valakiben.
2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Mindketten voltunk már olyan helyzetben hogy csipogott a telefon, de épp vezettünk, zuhany alatt voltunk, akármi, és megkértük a másikat hogy “nézd meg mi jött”, mert mondjuk valami fontosat vártunk. Ehhez meg kellett első alkalommal mondani a kódot, azóta meg tudjuk. Tehát nem kértük vagy adtuk meg egymásét csak úgy, de így hozta a helyzet és nincs miért titkolni.
2021. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!