Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a telefon kódotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem alap hogy tudjuk egymásét, mert megbízunk a másikban. De sokak szerint semmi köze nincs a párunknak a telefonunkhoz. Ti hogy gondoljátok?
2021. febr. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
#19 nem tudom nekem írod-e de én azon a párton vagyok hogy ez alap
2021. febr. 16. 18:46
 22/47 A kérdező kommentje:
Nem kémkedésről van szó... Ismétlem magam
2021. febr. 16. 18:47
 23/47 anonim ***** válasza:
44%
Attól hogy szerinted alap, ez még nem normális, de csak hajrá.
2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem kémkedés akkor minek akarod tudni?

Ha nem fogsz belenézni, akkor minek akarod tudni?

2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom. Én nem igenylem hogy tudjam a másét. Valahogy nekem a telefon az egy nagyon privat hely.


Néha pl ha olyan van, akkor a jegyzetbe leírom az érzéseimet ha rossz kedvem van vagy történt valami és szeretnék rá emlekezni. Némely bejegyzés (2-3 kb) már-már napló szerű. Amit nem akarnék hogy bárki lásson, mert az kb olyan mintha a fejembe latna bele és annyi privát ter meg kell. Vagy az hogy a barátaimmal mit beszélgetek szintén privát.


Ha meg úgyse nézi meg, akkor meg minek a kód? Biztosítéknak?


Ugyanakkor meg ott van bennem, hogy miért ne?


Nem tudom, mindkét oldalon tudon hozni pro és contra érveket is.


Egyezzünk ki abban, hogy az ember és kapcsolatfüggő. Az adott 2 fél értsen egyet, nekik legyen jó, aztan jónapot!

2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Egyetértek, ha nektek jó úgy hogy egyikőtök se tudja akkor egészségetekre. Kíváncsi voltam hogy mások hogy gondolják, szerencsére más is egyetért velem:D
2021. febr. 16. 18:52
 27/47 anonim ***** válasza:
49%
20.Miből gondolod hogy akik tudják egymás kódját azok kémkednek a másik után?Én is tudom a férjemét Ő is az enyémet.És?Soha nem durkálunk egymás telefonjába DE a bizalom jele hogy meg adom és nincs semmi olyan benne amit nem láthatna.Mert igenis kétkedésre adna okot ha titkolná.De mivel tudom a jelszavát igy soha nem jutna eszembe pl.elolvasni az üzeneteit.Ha van valami úgyis elmondja ha úgy gondolja hogy érdekel.
2021. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
65%
Én megadtam. Nincs takargatni valóm.
2021. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
36%
Najó (és ezt úgy kérdeze hogy én egyik oldalon sem állok), de ha nem nézel bele, nem csinálsz vele semmit akkor meg minek akarod tudni?
2021. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
40%

27-es

Szóval te csak akkor bízol valakiben ha tudod a kódot vagy nincs lezárva a telefon?

Gratulálok, mindent elsöprő házasság.:)

Majd elváltok..

2021. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!