Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ízléstelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ízléstelen a szinglikosár?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
poénnak tudnám elképzelni annak a kifejezésére, ismerkedés szempontjából az egész jelen helyzet mekkora szánalom.
2021. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
92%

Használja egyáltalán valaki? (egyébként már a maglódi Auchanban is van).


Nem tudom elképzelni, hogy bárki használná, maga az elképzelés szerintem aranyos.

2021. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jópofa. :D


Na mi van, így már nem merik egyesek felvállalni a szingliséget, csak a neten? Itt a való világban érdemes ismerkedni.

2021. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a pasik szégyellik, a lányok meg bele se mernek gondolni, hogy kik mennének oda hozzájuk:D
2021. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
97%
Én simán elhúznék egyet xDD
2021. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Teljesen idegen a mi kulturális szokásainktól az ilyesmi. Nem is értem, kinek jutott az eszébe ez. Egyszer valaki sztorizta, hogy szinglis karkötőben meg pólókban járkál fesztiválokra, már azon is teljesen megdöbbentem, hogy ez mennyire gáz, és reménykedtem, hogy a társaságomban mellőzni fogja ezeket az ízléstelen és kínos, feszengést keltő ruhadarabokat és kiegészítőket, nem szívesen mászkáltam volna vele a szekunder szégyen miatt.
2021. febr. 17. 13:05
 7/68 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert neked szégyen másnak még nem biztos, hogy az. Nagyon sajnálom, hogy hogy tőlem kell most megtudnod, de NEM körülötted forog a világ.
2021. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
99%

"Na mi van, így már nem merik egyesek felvállalni a szingliséget, csak a neten?"


Honnan veszed, hogy aki szingli, az automatikusan ismerkedni akar? Az, aki "felvállalja" a szingliséget, szerintem pont olyan, aki jól érzi magát így, egyedülállóként.

2021. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
85%
Arról beszélve, hogy ha valakin egy szingli póló van a a társaságodban te attól te szégyent érzel, akkor elég komoly problémáid vannak odafent az emeleten.
2021. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

Ifjú titán koromban rendszeresek voltak az olyan bulik/partyk, ahol 3 színű uv karkötőt lehetett viselni:

Zöld- szeretnék ismerkedni

Sárga- bonyolult

Piros- foglalt

Ha akartál vettél egyet és viselted, ha nem akartál, akkor nem. Ennyi. Ebbe a kosár dologba se kellene többet belemagyarázni.

2021. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!