Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ízléstelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ízléstelen a szinglikosár?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 17. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem semmi baj nincs vele, én szingliként sem használnám, de ha valaki igen, akkor hajrá. Japánban meg imserkedős metrókocsik vannak.

A nyunyókának öltözés farsangra nagyon nagy poén volt. Persze nem lehet mindenkinek humora, meg vannak a fideszesek is. Szomorú.

2021. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg az utcán leszolitas a gazabb. Mert ha megyek az utcán az illető nem tudhatja hogy most rohanok e valahova vagy van e párom vagy akarok e ismerkedni. És én sem tudom elkerulni hogy valaki ennek ellenére leszolitson ha leakar. Ellentétben a kosárral. Ha azt a kosarat fogom meg akkor nem zavar ha odajonnek hozzám. Ha simat akkor meg mindenki tudja hogy hagyjonak békén. Nyilván nem fog emiatt senki külön bemenni a boltba kovalyogni. De ha már valaki szingli, nem rohan, ismerkedne is miért ne vehetne fel egy ilyen kosarat? Persze kicsi rá az esély hogy ott találja meg élete szerelmét de sose lehet tudni
2021. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
63%
Én ízléstelennek nem tartom, amennyiben az illető nem tartja problémásnak. Én nem viselnék ilyet, mert 1) igazából semmi köze nincs senki idegennek a kapcsolati státuszomhoz, 2) ha nem is érezbék úgy, nőként kb. nyílt utat adnék mindenféle korban, igényességben hozzám nem illő perverznek, aki azt hiszi, mindenkinek felajánlkoztam azzal, hogy elvettem a szinglikosarat, és ha visszautasítom, elordít mindenféle hitegetős r...nak.
2021. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
86%

És mi a gond azzal, hogy Müller Ceci néninek öltözött vki farsangon? Valószínűleg vérfideszes, "hejj, de konzervatív, csuhajja" típus

néni/bácsi a kérdező...

2021. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
54%
#63 ne a gyakoribol indulj ki. A valóságban nincs olyan nagy szájuk.
2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
63%
65: valszeg kisebb arányban, de van. Vágtak már hozzám kocsiból félig bontott energiaitalt azért, mert nem voltam a cuppogásra hajlandó megfordulni (ill. szerencsére nem sikerült, mert nem tudtak célozni...)
2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Egy szaros kosarbol ekkora ugyet csinalni a szegyen :) azert akik ennyire frocsognek miatta biztos kirgyensulyozott emberek lehetnek.
2021. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
34%
#66 azért a kocsival gyorsan el lehet hajtani. De egy bolt közepén senki nem fog jelenetet rendezni. Illetve de, a réti niggerek azon csoportja amelyik bárhol képes..
2021. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!