Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják egyesek h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják egyesek h nem számít a pénz a nőknek, mikor igenis számít?

Figyelt kérdés
Egyszerű példa: Adott két, 30 éves férfi. Mindkettő emberileg jó (tételezzük fel, h mindkettő remek jellem, igényes, ápolt külső). Az egyik egy gyárban dolgozik/műszaki boltban eladó/tanár stb., egy régi autóval jár. A másik öltönyös mérnök/középvezető egy multinál/szellemi munkát végző, sokszázezret kereső, saját, normális lakással rendelkező személy. ŐSZINTÉN (és most ne legyünk álszentek), kedves nők, melyiket választanátok? És kedves lányos apák: melyikhez engednétek hozzámenni a lányotokat? Ugye h az utóbbi? Ilyen megvilágításban már nem is annyira gonoszak a nők. Nos?

2021. febr. 18. 11:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem amiatt tagadják, mert

1: tényleg nem számít. Van neki elég, ha kell: el tudná tartani a pasit is meg a közös gyereket is, ha lesz.


2: nem elsődleges prioritás az anyagi helyzet, de intő jel, ha sokszor volt már munkanélküli, vagy most is az, és nem nagyon törekszik arra, hogy ezen változtasson


3: álszent szöveg, mert erre vagyunk szocializálva. Nem számíthat, hogy stabil az anyagi háttere, mert akkor riba.nc vagy. (off a köbön: ahogy az sem számíthat, hogy elégedett legyél vele az ágyban (ne csak az ujjával meg a szájával), csak a p.c. "az a lényeg, hogy hogy használja" - jokermondat a vállalható. Közben pedig. Hmm.)


4: mi az, hogy "kedves lányos apák, melyikhez ENGEDNÉTEK hozzámenni a lányotokat"? Jézus gyere le: középkor, vagy hol vagyunk??? Bejelentettem, hogy xy megkérte a kezemet, igent mondtam, gratuláltak, majd megbeszéltük velük, hogy mikor lesz az esküvő. Felnőtt embernek ne kelljen már engedélyt kérnie bárkitől is, hogy házasodhasson....

2021. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a kérdést is meg lehetne fordítani, hogy a gazdag tehetős pasi leállna-e egy sima gyári munkás nővel vagy keres magának inkább egy insta modellt?
2021. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
22 #ott a pont.
2021. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
44%
Gyári munkás nők közt döbbenet, hogy mennyi átlagon felüli külsővel rendelkezőt láttam. Nő vagyok, full hetero, de nekem is van szemem és azért vannak elég nyilvánvalóan hibátlan alakú, szép arcú, ápolt, igényes nők / lányok köztük is. Ami valahogy közös volt bennük mégis, és engem - ha pasi volnék - férfiként taszítana, az a harsányság és a közönségesség, ami messze túlnő a nőiesnek nevezhető szinten, és ebben a közegben gyakrabban láttam, mint a szellemi foglalkozásúaknál.
2021. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
57%

#24 vagyok, hamarabb küldtem véletlenül. Tehát azt láttam, hogy simán felszednek a gazdag fickók (ahol dolgoztam, nem egy felső - és középvezető is) ezek közül a nők közül néhányat, ezek lesznek a Hamupipőke - sztorik. Volt boldogan éltek, míg... meg olyan is, hogy boldogan éltek 2 hónapig, aztán a csaj mehetett Isten hírével, és jött a következő.

A jó genetikájú, házias lányokat gyerekvállalásra - nevelésre alkalmasnak tartják, villogni is lehet velük, gyakran irányíthatóbbak, mert "hagyományos értékrend szerint" nevelkedtek, és anyagilag is kiszolgáltatottabbak, mint az, akit ledobsz a Föld bármely lakott, civilizált területén, és fel fogja találni magát.

2021. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
#18-as. Ott a pont. Egyszerű racionalitás. #21-es: Így igaz, kivéve a 4-es pontot. Vidéken (legalábbis ott, ahol én felnőttem), nagyon is befolyásolják a lányokat/nőket a szüleik. Persze karakteresen nem tilthatják meg h kivel legyenek, mert az már ott is ciki, de nagyon erős a ráhatás. És itt nagyon nem arról van szó, h a "pici hercegnőjük" egy segédmunkáshoz menjen hozzá, akinek csak a gatyája van. Egyáltalán nem rosszindulatból tettem fel a kérdést. Nekem ez a tapasztalatom, és TELJESEN MEGÉRTEM a nőket. Én is azért tanulok, h jobb életem legyen, és legalább egy többé-kevésbé normálisnak mondható életszínvonalat (ez most kb. havi 800 ezer-1 millió egy fizetésből) megteremtsek magamnak és a leendő családomnak.
2021. febr. 18. 13:35
 27/40 A kérdező kommentje:
#25-ös. Ilyenek is vannak szép számmal. Az előrébb jutás reményében kúrelnak a nők. Nem hittem ebben, de felnőttként meg kellett tapasztalnom.
2021. febr. 18. 13:38
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan komoly kapcsolatom is (6 és fél év, abból 2 és fél év együttélés), aki anyagiakban még rosszabbul állt, mint az általad felvázolt "csóró", és imádtam, és nem a pénz miatt mentünk szét.

A nők nem egy homogén halmaz. Vannak benne golddigerek és lábtörlők is, meg a köztük levő átmenet.


Nekem a pénz valamilyen szinten fontos. Ne nekem kelljen eltartani, keressen meg annyi pénzt, amiből magát fenntartja. Nyilván jó, ha több pénze van, de az plusz, és nem elvárás nálam.

(mondjuk több gyk-s síró hímnemű kérdezőtől is megkaptam, hogy én nem is számítok a túlsúlyom miatt nőnek, szóval lehet, hogy most sem :D)

2021. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is van, neked mitől lesz jobb vagy rosszabb? Nyilván mindenki legalább olyan partnert szeretne magának, aki olyan anyagi helyzettel rendelkezik mint, ő. El akar menni közös nyaralásra, moziba, étterembe, és nem a másik, kapcoslat előtt összeszedett adósságait akarja fizetni.
2021. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező gyanítom a való életben nem vagy sikeres a nőknél. Elárulom a viselkedésed alapjan nem a fizetessel van gond.
2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!