Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják egyesek h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják egyesek h nem számít a pénz a nőknek, mikor igenis számít?

Figyelt kérdés
Egyszerű példa: Adott két, 30 éves férfi. Mindkettő emberileg jó (tételezzük fel, h mindkettő remek jellem, igényes, ápolt külső). Az egyik egy gyárban dolgozik/műszaki boltban eladó/tanár stb., egy régi autóval jár. A másik öltönyös mérnök/középvezető egy multinál/szellemi munkát végző, sokszázezret kereső, saját, normális lakással rendelkező személy. ŐSZINTÉN (és most ne legyünk álszentek), kedves nők, melyiket választanátok? És kedves lányos apák: melyikhez engednétek hozzámenni a lányotokat? Ugye h az utóbbi? Ilyen megvilágításban már nem is annyira gonoszak a nők. Nos?

2021. febr. 18. 11:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Tagadják, hogy nem számít = Állítják, hogy számít
2021. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
Számít, de nem kell, hogy eltartsanak.
2021. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
7%

Mert a nőkben genetikailag benne van, és beléjük is nevelik az álszentséget.

És ha egy nő őszinte, és nyíltan elmondja, hogy neki fontos a pénz, akkor megkapja, hogy egy büdös K.


(Bár...a nők megmondják, igaz burkoltan: "Nekem csak diplomás pasi kell...")

2021. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván mindenki szereti a pénzt, de ennyi kevés egy kapcsolathoz. Hiába van valakinek pénze ha egy sekélyes barom. Én a párom előtt ismerkedtem egy pasival aki állítása szerint gazdag volt, állandóan mutogatta a lakását, az autóit, hogy milyen helyeken járt, stb. Egyszerűen untam hogy semmi más témája nincs csak a pénz meg az ehhez köthető dolgok így le is szereltem pár nap alatt. 🤷‍♀️
2021. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
A párom meg nem gazdag sőt a fizetese kb nettó 180 az enyém meg 160 🤷‍♀️ lehettem volna olyan hogy rámegyek a pénzre de nem ért annyit a dolog.
2021. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%

Én azt választanám, amelyik jobban bejön külsőre és amelyiknek jobb a személyisége.

Van nekem saját autóm, lakásom, munkahelyem, pont leszarom, hogy a páromnak X5-ös BMW-je van vagy egy Opelja.

2021. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
8 Mint a férfiak. Igen:)
2021. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
46%
Értelmes nő nézi a pénzt. Ha már el kell viselni a férfit, legalább valami jó is legyen belőle.
2021. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

Első sorban azt választom, akivel jól kijövök és összeillek. Ha már nézni kell a foglalkozást, a tanárt választom. Én is az vagyok és az összes hímnemű tanár kollégám foglalt. És helyes, szép feleségük van. Nyilván nem insta modellek, de hát a kérdezőnek csak az kell, akkor a kérdést így kell feltenni: miért mondják, hogy az insta ribiknek nem számít a pénz. És akkor megnyugtatjuk a kis lelkét, hogy ezt senki sem mondja.

De a nők halmaza nem egyenlő az insta ribik halmazával. Sőt, több a normális nő, mint az ilyen felszínes liba, a te bajod, ha te csak őket veszed észre. Megköszönnénk, ha legközelebb róluk írnál ki kérdést és nem kollektíve a nőkről.

2021. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%

"Megköszönnénk, ha legközelebb róluk írnál ki kérdést és nem kollektíve a nőkről."


Az a baj, hogy az ilyenek saját magukról is csoportban nyilatkoznak. "Mi férfiak ilyenek vagyunk, mi férfiak csalunk, mi férfiak nem akarunk gyereket, stb."


Azt hiszik, tévesen, hogy ha ők valamilyenek, az azért van, mert férfiak, tehát ha a nők valamilyenek, az azért van, mert nők.

2021. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!