Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem ezt a stílust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt a stílust lekezelőnek?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, hogy “ha jól viselkedsz, elviszlek nyáron a kedvenc helyemre”. Nekem ez kicsit degradálóan hangzott, mintha ovis lennék. Ti mit gondoltok erről?

36/f, 28/n


2021. febr. 18. 19:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%

8.


Akkor gondolom valamilyen választ akarsz hallani, ezért rántottál ki egyetlen mondatot. Nincs ezzel baj, csak ha már előre eldöntötted, akkor... minek a körítés? Amúgy megértem, szerintem is tahóság az ilyen mondat, bár az örök aranyérmes "a kabátom többet ér, mint az életed"-et meg sem közelíti.

2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Edricus barátom, a kérdés arról szólt, lekezelő-e, nem arról, hogy jogos, egyáltalán. Szóval nem is kellett volna ezt megjegyezned.
2021. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12: De azért csak írja a baromságait tovább...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 18. 19:16
 14/27 anonim ***** válasza:
41%

12.


Akkor most mindenki írja be, hogy "Igen az" és ennyi? Ez olyan üres.

2021. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

15: vagy írja be, hogy nem, ha nem tartja annak.

Talán tiszteletben kellene tartani annyira a kérdezőt, hogy nem offolod és nem a saját agymenéseidet rakod alá, mert neked az érdekesebb.

2021. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
43%

15.


De ezt mindenki elítéli, így nem lesz aki azt írja, hogy ez nem bunkóság, maximum bizonyos kontextusban, ezért írtam a második válaszban egy olyat ahol nem feltétlenül az (bár azért igen). Minden mondat értékelhető pozitívan és negatívan is és mindent csak úgy lehet értékelni, ha a teljes képet látjuk.

2021. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
16: ha meg szeretnél többet tudni, akkor kérdezel, nem azzal kezdesz, hogy már beleprojektálod azt, hogy a pasi pénzeli.
2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

Ha poénból mondta, akkor szerintem belefér, a barátommal mi is van, hogy így viccelődünk egymással. Viszont ha komolyan mondta, akkor jogosan érzed lekezelőnek, mert egy jól működő párkapcsolat alapja, hogy a felek egyenlőek, nem az, hogy mint egy szülő viszi ide-oda a gyerekét, ha az jól viselkedik.

26N

2021. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lekezelő, csipkelődős. A csipkelődős pasikkal vigyázni kell, 2/3 valóban lenéz, csak titkolja, és később fogja kimutatni a foga fehérjét!
2021. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19: Valóban szeret csipkelődni.
2021. febr. 18. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!