Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem ezt a stílust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt a stílust lekezelőnek?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, hogy “ha jól viselkedsz, elviszlek nyáron a kedvenc helyemre”. Nekem ez kicsit degradálóan hangzott, mintha ovis lennék. Ti mit gondoltok erről?

36/f, 28/n


2021. febr. 18. 19:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%

Amikor vettem egy maszírozógépet, a barátnőm azt mondta le leszek cserélve és szex helyett már csak maszírozni fogom őt. Most nekem is meg kellett volna sértődni egy ilyen poénon?


Szerintem felfújod az egészet, ez a "ha jól viselkedsz" csak egy szófordulat, senki se gondolja komolyan.

2021. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21: Szerintem a kettő nagyon nem ugyanaz.
2021. febr. 18. 19:48
 23/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a masszírozógépes rossz az ágyban és a barátnője csipkelődésének van mögöttes indoka..


Nyilván nem lecseréli egy gépre, de azért ezt hozta fel, mert van rá indoka. Mondhatta volna azt is, hogy vigyázz, mert mostantól erre kell az áram, nem a tvre(ha a pasi sokat tvzik).. De ő a szexes poént mondta.. Pont ahogy a kérdezőnél, van mögöttes tartalom

2021. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem mindegy szerintem a kontextus.

Alapvetően én is szeretek nőként csipkelődni, de ezzel véletlenül sem megbántani,vagy lealacsonyítani akarom a páromat.

Kérdés, hogy mennyire ismeritek már egymást, azaz te őt. Az én párom hasonlókat nem vett sértésnek, én sem tőle.

Ha jól viselkedsz, a kedvencedet főzöm holnap, vagy hasonlókra kell gondolni.

Ha a kapcsolat elején vagytok, akkor lehet, még nem ismertétek ennyire ki egymást, ezt neked kell tudnod. Neked kell ismerned a párod, hogy ezt lekezelően mondta-e, vagy sem. Amennyiben nem, és te nem vagy vevő az ilyen csipkelődésre, akkor meg beszéld meg vele, hogy te nem ilyen vagy, nem veszed az ilyen jellegű poénokat. Biztos meg fogja érteni, mások vagyunk.

2021. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol fugg mire gondolt az alatt hogy jol viselkedsz... Pld ha ezt azutan mondta h szexeltetek sztem szeretetbol mondta, de ha az utan mondta hogy elmosogattal akkor mint egy gyereket probal nevelni
2021. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Talán vele kellene megbeszélni, szerintem kissé felvágós.
2021. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
46%
Semmiből csinálsz problémát.
2021. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!