Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt csak én érzem lekezelőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én érzem lekezelőnek a páromtól?

Figyelt kérdés

Múltkor felhozta, hogy elmehetnénk mindketten dolgozni a volt munkahelyére. Aztán hozzátette, hogy mivel neki ott már van tapasztalata ezért őt biztos vezetőnek vennék fel és x összeget keresne ott én meg csak y összeget, mert még kezdő vagyok.

Ő most talált munkát sok idő után. Engem most bocsátottak el. Nagyon szomorú voltam miatta, de csak mosolyogva ennyit mondott, hogy "Ne aggódj, neked is találunk valamit."

Meg előadta nekem, hogy a volt barátnőjének az apja milyen gazdag. Meg a másik volt barátnőjének az apja is milyen gazdag.

A múltkor találkoztunk egy ismerősömmel, aki iskola mellett a burger king-ben dolgozik és amikor beszéltem vele, akkor párom közbe szólt és kinevette, hogy csak a burger king-ben dolgozik... (nekem ez is rosszul esett, mert nagyon kedves ismerősömről van szó)

Amikor a bátyám mesélt neki a munkájáról, előadta magát hogy ő ehhez jobban ért.



2017. márc. 11. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A Burger King valoban nem a karrierek karrierje, mondjuk diakmunkanak siman elmegy 25 alatt. Ettol fuggetlenul kisse nagykepunek tunik a parod.
2017. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

remélem tudod, hogy magadat is lejáratod egy ilyen pasival

én amúgy elvből nem mennék párom volt munkahelyére dolgozni

2017. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem egy többdiplomás agysebész a párod, ha csak sok idő után talált munkát, tehát teljesen felesleges rázni magát a nagy semmire.

Ha meg a voltbarátnői apjának az anyagi helyzetével dicsekszik, én megmondanám neki, hogy ezzel kár jönnie, mert ő nem felelt meg ennek a családnak és csajnak.

Kábé olyan, mintha te dicsekednél a szomszédod anyagi helyzetével, sőt, még rosszabb.

Ha nagyon szereted ezt a barmot, akkor próbálkozz eszet verni bele, de ha nem éri meg a fáradságot, akkor felejtős.

Nagyon az az érzésem, hogy jól fejlett kisebbrendűségi érzéssel rendelkezik és ilyen formában kompenzál, hogy másokat igyekszik lehúzni, elvégre "Vakok közt király a félszemű"

2017. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van. Lejáratod csak magad vele.
2017. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen okos kislány egy ilyen idiótával.
2017. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Lekezelő, de inkább suttyó... ha meg a főnököd is lenne... abba jobb bele se gondolni.

Én egyetemen tanítok, de nem nézlek le semmi munkát, pl. a lányomét se, aki vendéglátós, milyen primitív dolog már ez?


A volt barátnője apja pénzéhez meg mi a f_sz köze van? Gondolom, azt látták meg benne, hogy az érdekli, azért lett ex.

2017. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátod csak úgy érzi magát férfinak, ha mindenkibe belerúg a környezetében. Beszélgess a bátyáddal, hogy miért fogod megszívni, ha ezzel a "férfival" maradsz. Isten mentsen az ilyen frusztrált, lelkisérült emberektől!
2017. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A munkát, amire felvették, én ajánlottam neki, hogy próbálja meg, még az önéletrajzát is én nyomtattam ki... Erre most töltögeti fel a fotókat fb-ra, hogy azta milyen jó munkahelye van. És semmi köszönöm, csak "Ne aggódj, majd neked is találunk valamit." Pedig csak nemrég bocsátottak el, és nyilván keresek valami mást helyette...
2017. márc. 14. 08:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleg nagykepu. Rakjon be teged oda melozni, ennyi.
2017. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh.... ilyen egy pöccccsel se jönnék össze soha, aki lenézi a màsik munkàjàt. Akkor is ha BK ban mekiben dolgozik és akkor is ha takarító. A munka az munka. Ilyen gyökérrel sosem égetném magam. Vàllalhatatlan.
2017. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!