Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj egy életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj egy életképtelen, ronda, IT-s gyerekkel jár, aki jól keres - vajon a pénz miatt vannak együtt? Ha én jobban keresek, érdemes (akár direktben) bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés

Bájos, vörös, szeplős kiscsaj - ritka típus, és mindig is ilyen barátnőt szerettem volna :)


Jelenleg egy 55 kilós, vézna, nyitott szájú, sosem mosolygó (röviden ronda), unalmas gyerekkel jár, aki IT-s, és jól keres... Vajon a pénz miatt vannak együtt?


Ha én jobban keresek, érdemes bepróbálkoznom? - Akár finoman, pl. véletlen találkozó, leszólítás... Vagy direktben rákérdezni, hogy miért jár azzal a lúzerrel? (Az anyagias csajok megsértődnek az ilyen kérdésektől, vagy ez szimpla üzlet, és a jobb ajánlattal élnek?)

29/F


2021. febr. 23. 15:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy sosem mosolygó ember miért lenne ronda? Van, akinek jó áll a komolyság..egyáltalán ismered a csávót, vagy csak így látásból ítélkezel mivel ellopta a kiszemelt csajt?
2021. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

10: itt van egy kérdése: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


kb minden nap feltesz egy kérdést, szerelmes egy pasiba, akinek van barátnője, a kérdező pedig mindent elkövet azért, hogy ebbe belerondítson, mert magának akarja a pasit... a szemetesükben turkál, figyeli az életüket, magát sokkal jobbnak gondolja, mint a barátnőt, mert az pl. energiaitalt iszik, és emiatt nem ideális barátnő... és hasonló elmebeteg finomságok :D

2021. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg a kerdezo is egy ugyanolyan ronda, unalmas gyerek, mint akot itt oltogatni probal.
2021. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%
Elég visszataszító nőgyűlölő stílust nyomsz, úgyhogy a csaj ha normális rád se fog bagózni. Valamit tudhat az a srác, amit te nem, úgy tűnik. És kedves férfiak, sajnos egy boldog párkapcsolathoz édes kevés a sok pénz.
2021. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

komolyan az egód ennyire elég h "velem legyen a pénzemért mert én jobb pasi vagyok=többet keresek mint a másik, ronda srác"

de viszont ha meg a pénzedért van veled nem pedig amiatt aki vagy, akk meg az a baj. rajtad se lehet nagyon kiigazodni. nagyon gyerek vagy még 29 éves létedre

2021. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a srácot, de a képeken mindig kis résre nyitva van a szája (ami olyan értelmi fogyatékos látszatot kelt), sosem mosolyog, és valószínűleg nem azért mert hiányos a fogsora... Egy közös ismerősünk mondta, hogy unalmas, és a havi fizetése állítólag nettó 450 (ami nem rossz, de én 700-800 körül gondoltam).


"össze akarsz vele jönnu de közben egy golddigger lotyónak tartod és lenézed" - Nem nézem le, én nem ítélek el senkit, szerintem az életben mindenki úgy boldogul, ahogy tud :)


Sokan elítélik az anyagias csajokat, de mindenki "valami okból" van együtt a párjával, mármint "az igaz szerelem mellett" van még valami ok, ami lehet pénz, jó kocsi, nagy mell, izmos test, diploma, jól fizető állás, udvarias jellem, vagy esetemben a bájos vörös szeplős kinézet... kinek mi jön be :)

2021. febr. 23. 17:28
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetedben az az elképesztő bizonytalanság önmagadban h há nehogymá egy szerinted csunya sráccal legyen a szerinted ideális csaj :D nagyon nevetek rajtad
2021. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval össze akarsz vele jönnu de közben egy golddigger lotyónak tartod és lenézed, csak én nem értem a logikát?"


Férfilogika. Mindig ilyen kis cuki vöröset akart bszni. Ha nemet mond neki, golddigger lotyó, ha igent, akkor fincsi suna.

2021. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
#18 igy igy, sosem ribi az a ribi aki vele is dug :D
2021. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Nem addig tart a logikám, hogy csak dugni akarom a ribit... sértő, hogy így lenéztek :D

Sosem jöttek be az ilyen üresfejű dugnivaló instacsajok, természetesen nem is az a típus... Saját gyerkőcökben gondolkodom, és durva lenne előre leribizni az anyjukat :D

2021. febr. 23. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!