Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj egy életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj egy életképtelen, ronda, IT-s gyerekkel jár, aki jól keres - vajon a pénz miatt vannak együtt? Ha én jobban keresek, érdemes (akár direktben) bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés

Bájos, vörös, szeplős kiscsaj - ritka típus, és mindig is ilyen barátnőt szerettem volna :)


Jelenleg egy 55 kilós, vézna, nyitott szájú, sosem mosolygó (röviden ronda), unalmas gyerekkel jár, aki IT-s, és jól keres... Vajon a pénz miatt vannak együtt?


Ha én jobban keresek, érdemes bepróbálkoznom? - Akár finoman, pl. véletlen találkozó, leszólítás... Vagy direktben rákérdezni, hogy miért jár azzal a lúzerrel? (Az anyagias csajok megsértődnek az ilyen kérdésektől, vagy ez szimpla üzlet, és a jobb ajánlattal élnek?)

29/F


2021. febr. 23. 15:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
az anyagias csaj jobb kifejezés, igazad van
2021. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
"az anyagias csaj jobb kifejezés, igazad van" - Nézőpont kérdése :) Én vállalkozó vagyok, jól megy, és nem kukoricakonzervet szállítok az éhező etiópoknak... nem kell mindenkinek szentnek lenni :)
2021. febr. 23. 19:03
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező te nem szent vagy, hanem egy szánalmas idióta (a kérdésed meg az egész hozzáállásod alapján).

Inkább ne csajozz egyáltalán, mindenkinek jobb lesz úgy...

2021. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő felszínes, nem minden nőnek ugyanolyan az ízlése. Nem 100%-os a sikered, ha bepróbálkozol. Egyik barátnőm pl. már egy jó 8 éve együtt van egy olyan pasival, akit a nők többsége bottal nem piszkálna meg (kövér, pufi képű, felül kopaszodik, hátul hosszú hajú...), és még mindig dúl a love.
2021. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%

Sztem megesznek téged az irigységtől az itteniek.

Persze hogy próbálkozz be. Nyilvánvaló.

2021. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
"életképtelen (...) jól keres"
2021. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ram is mindig a kigyurt kopasz szepfiuk hajtanak. Ilyenekkel jartsm eveket,meg laktunk egyutt elettarskent evekig. De en meg a vekony izmos cicanacis fiukakat reszesitem elonyben,mert az ritkasag. 😂


(Nalam egy pasim se keresett tobbet. Sose neztem a penzt.)

2021. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Itt majd megmagyarázzák ,hogy kizárt dolog a pénznek ehhez semmi köze nem lehet. :D
2021. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
"életképtelen (...) jól keres" - A kettő nem zárja ki egymást, van pár informatikus ismerősöm, aki a gép előtt király, de a mindennapokban pl. autószerelőt hív, ha a kocsiban ki kell cserélni az aksit...
2021. febr. 24. 17:22
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha pedig ki tudja cserelni az aksit az kocsijaban, akkor meg fenyeveket ver rad, mert te nem vagy az informatika kiralya. Sem. Eleg hulladek gondolataid vannak egyebkent, ideje lenne kukazni.
2021. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!