Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legjobb fiú barátom hiányzik ha nem beszélünk imádom őt jó vele lenni viszont hianyzik az exem is néha és ha felbukkan akkor fel zaklat? Kezdek beleszeretni a fiú barátomba és ha igen akkor miért hiányzik még az exem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem fiú barátomat elvagyok vele, kezdek hozzá egyre jobban kötödni amit nemm értek! Hianyzik ha nem beszélünk, vele akarok lenni! Viszont hianyzik exem is néha stb! Az exemmel kb egy éve vagy lassan egy éve nem vagyok már együtt de úgy érzem, hogy nem vagyok még túl rajta! Nem értem az érzéseimet, nem tudok kiigazodni magamon! Nem udom, hogy mi zajlik le bennem!

#barát #ex #érzelem #21éves lány #Érthetetlen érzelmek
2021. márc. 4. 16:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Majdnem három évig voltam együtt az exemmel vele terveztem mindent tőle akartam babát stb Nyilván nem olyan könnyű ez mindenkit elis taszítok magamtól kb kiveve a fiú barátomat nem!
2021. márc. 4. 17:51
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó nyiván tudom, hogy hiányzik a törödés de azt ha kell elfojtom és inkább egyedül maradok mint pl akárkivel!
2021. márc. 4. 18:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Talan itt lenne az ideje, hogy a kapcsolati dolgokat szogre akaszd, es egy kicsit megprobalj egyedul elni, boldogulni, masoktol fuggetlenul, a sajat labadra allni, amennyire lehetseges. Tarts tavolsagot, amig le nem tisztul benned, hogy mit is akarsz tulajdonkeppen. Ehhez onismeret kell. Meg kizarni a kulso tenyezoket. A lezaras epp remek lehetoseg erre.
2021. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem zártad még le az exed és úgy próbáltál más kapcsolatba ugrani.
2021. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kb egy éve egyedül vagyok már! Nem nem probaltam kapcsolatot letesiteni massal!
2021. márc. 4. 19:05
 16/18 A kérdező kommentje:
Exemmel meg már rideggé váltam
2021. márc. 4. 19:09
 17/18 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy rossz mar egyedul
2021. márc. 4. 19:11
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Nem zartad le, ridegseg meg mindig egy erzes. Raadasul egy reakcio.

2. Nem vagy egyedul, mert a baratodnak teregeted ki magad lelkileg.

3. Nem vagy tisztaban magaddal es az erzeseiddel.


Na pont ezert kene magadba melyedned. De lathatoan te egy varazsszerre varsz. Nincs ilyen. Onismeret, arra lenne szukseged.

2021. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!