Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem keserít el ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem keserít el ha egy fiúnak/férfinek fogalma sincs a nők biológiájáról, mi az a menstruáció, mi a lényege, mi a különbség a tampon és betét között, szülésről?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
14%

Engem meg tudod mi keserít el?


- SOK nő, a megszakítást védekezésnek hiszi.

- SOK nő azt hiszi, hogy elég a bogyó, és nem kell kombinált védekezés.

- SOK nő azt hiszi, mert a pasija naponta fürdik, és menő ruhát visel, meg együtt vannak X ideje, akkor már nem kell gumi, mert nincs nemibaj.

- SOK nő sipítozik, hogy a pasija szexet akar, mikor megvan. És? Az ínye és a végbele, meg a keze és a talpacskája is vérzik ilyenkor a nőnek??? >:)

2021. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Persze, mindkét nemnél baromi gáz hogy kb azt se tudják milyen szerveik vannak, vagy azok mire is jók egyáltalán.

Sok nőnek szerintem fogalma sincs mekkora a méhe, mekkora a petefészke, na meg hogy abból kettő is van.

De férfiaknál is ugyan ez, hogy mit csinál a prosztata, mire vannak a herék, ondóhólyag, mellékherék....

Mindkét nemnél egyaránt szörnyű.

2021. márc. 12. 13:23
 33/63 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem a nők többsége sem tud feltétlenül többet a férfiak biológiájáról, mint a férfiak a nőkéről."


De nem is oktatják ki a férfiakat a saját testükről.


Én írtam a redditet, ott az amerikai oktatás hiányossága nagyon feltűnő, sokan leírják, nők(!), hogy nem is tudták felnőttkorukig, hogy 3 lyuk van a lábuk közt, és nem onnan vérzünk, ahonnan pisilünk.


Olvastam olyat, férfitől, amerikaitól, hogy a menstruációnak nem kéne több napig tartania, azért hívják period-nak (ami mondat végi pontot is jelent), mert csak egy pontocska vérnek kéne kijönnie, csak összeeszünk mindent, ezért vérzünk.


Volt, aki azt hitte, a vérzést vissza lehet tartani, mint a pisit, és volt egy jó hosszú értekezés arról, hogy ha egy szűz nő azzal szexel először, akibe szerelmes és később a férje lesz, annak meghosszabbítja a péniszét, és olyanná alakul, hogy összeilljen a pénisz és a vagina. És azért van sok nagypéniszű férfi, mert a szűzlányok az ő péniszeiket hosszabbítják szexszel.


Tisztán emlékszem, hetedikben egész évben ezt vettük bioszból, még a felmérőre is emlékszem, profilból ott volt egy női meg egy férfi test, és meg kellett nevezni a részeket. Nem tudom, más sulikban, országokban mi van.

2021. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
86%

"Az ínye és a végbele, meg a keze és a talpacskája is vérzik ilyenkor a nőnek??? >:)"


Az ilyen, hát mondjuk "férfiakat" felkötném.

2021. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem az siralmasabb, hogy általában mit olvasok itt a gyk-n a gyereknevelés/terhesség topikban. Naponta vannak olyan kérdések (elvileg) felnőtt nőktől, hogy a hajam égnek áll, mert annyira nincsenek tisztában az alapokkal. Pl. negatív teszt + mensi, de attól még lehet e terhes; doki azt mondta nem terhes, de ő mégis érzi a "terhestüneteket", akkor biztos benézte a doki; aktus után 2-3 napon már hányingere van és feszül a melle, akkor összejöhetett e a baba; fogamzásgátlót szed, óvszerrel védekeztek, lehet e terhes... És igazából még oldalakon keresztül lehetne sorolni az orbitális baromságokat, majd mikor jön egy olyan válasz, hogy csapjon már fel egy bioszkönyvet a kérdező, még ő van megsértődve, hogy a nők mennyire nem éreznek empátiát egymás felé és mindenki csak kötekedni tud.

Engem leginkább ezek keserítenek el, nem a férfiak tudatlansága (tisztelet a kivételnek)

2021. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
83%

28# Látod ez a különbség férfi és nő között. A nők jobban tűrik a fájdalmat a férfiak kevésbé.

Az hogy te nem tudsz róla hogy kolléganőidnek baja van, vagy "feltűnt volna ha görcsöl" hát elárulom neked hogy k@vára tűrjük, de attól még rohadtul fáj. Nem mindenkinek, és akinek igen, annak sem biztos hogy szervi elváltozás vagy betegség okozza.

Én azt várnám a pasiktól, hogy legyenek megértőbbek ezzel a dologgal, mert ha nekünk nincs is tökünk, azért el tudjuk képzelni mit élhet át az akit tökön rúgnak, és nem lealacsonyítani akarom a fájdalmukat, de azért van különbség. Mint ahogy egyetlen férfi sem cserélne a nőkkel, legalábbis én még nem kaptam erre igen választ. Eszükbe se jutna bevállalni menzeszt, szülést, szoptatást. Vajon miért? Mert tudják, hogy a tökönrúgás azért mégsem fáj annyira.

2021. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
14%
Ugyanmar 36 én meg egy nőt se hallottam hogy inkább lenne férfi... A szüléssel szoptatassal és gyerek körüli dolgokkal a nők kínozzák egymást igazán (a császár nem is szülés - a szülési fajdalomnak értelme van) - tudom mert nő vagyok és van gyerekem.
2021. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
93%

"Ezt menstruáció kapcsán havi rendszerességgel több napig átélni semmiképp nem mondható általánosnak"


Tesóm néha elájul menzesz alatt, háziorvos azt mondta, ez belefér, mással is van ilyen.

2021. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
12%

#36 Egy másik válaszadó vagyok: ha te azt várod a férfiaktól, hogy ne osszák az észt a kizárólag nők által átélhető fájdalmak témájában, akkor talán neked sem kéne ilyen kinyilatkoztatásokkal élni a kizárólag férfiak által átélhető fájdalmakról, hogy "nem lealacsonyítani akarom a fájdalmukat, de azért van különbség" meg "el tudom képzelni". Nem tudod elképzelni.

Annak, hogy kevés férfi cserélne nőkkel, csilliárd egyéb társadalmi oka is van, ahol a férfiaknak lejt a pálya. Az emberek többsége egyébként ritkán ábrándozik nemváltásról, mivel úgy istenigazából zéró realitása van, születtél valamilyen neműnek, ebben kell valahogy boldogulnod.

2021. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kínoznák a nők egymást a szoptatással meg a szüléssel? Nem értem nőként se a gondolat menetet.

És én pl simán lennék pasi, nyilván csak azért lenne gáz, mert meleg pasi lennék, meg van nyilván a férfi létnek is árny oldala, de a szülést, a menszeszt pl. lazán cserélném reggeli merevedésre. Nyilván van, amit szeretek a női létben, de én és még sok nő irigyli a pasikat az ilyesmik miatt.

2021. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!