Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondani tönkretéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondani tönkretéve a párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Egy rokonomnak volt pedofil ügye, most terhes a barátnője, aki szerintem nem tud erről.


Te mit tennél? Az ő párkapcsolatuk, de azért ilyennek nem kellene elsikkadnia..



2021. márc. 13. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel az a gond, hogy téged ez eddig nem zavart, csak most akarsz alájuk keverni, mikor jön a gyerek. Igazából csak a csajjal akarsz kitolni.
2021. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lol, gondolkozz màr!


Pedofil-gyerek! Engem rohadtul nem érdekel, kivel dug, amíg gyerek nincs a közelében, de most hogy egy csomót lesz vele kettesben egy gyerek, így “reális” a veszély.

2021. márc. 13. 16:03
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen.
2021. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Habár az ilyenek ugy sem hiszik el. Simán tudnak a pedofilok ugx trükközni hogy a másik simán kettesben hagyja vele a gyereket.
2021. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Áh, nem mondom el, 10 éve járnak, a csaj is biztosan látta már, hogy méri végig dudál rá a 10-12 éves lányokra, biztosan sejti csak nem akar róla tudomást venni. Ő is 20 évvel fiatalabb nála, vékony nagyon, szinte semmi mell.


Biztos úgy reagálna, mint az egyes. Meg is érdemli, csak a gyereket sajnálom.

2021. márc. 13. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt 10 éved hogy elmond neki.
2021. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor még nem volt gyerek a közelükben, egyáltalán nem volt "veszélyes" a rokon. Nem akartam ellehetetleníteni a normális FELNŐTT párkapcsolatát, úgy volt, hogy nem vállalnak gyereket, aztán most mégis terhes a nő. Mostmár van "veszély"
2021. márc. 13. 18:28
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Szóval most borítanád a szart hogy ne is lássa a gyerekét, hát gratulálok.
2021. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hogy soha se maradjon vele kettesben, az anyjának legyen esze és mindig hármasban legyenek. Mivel rokon, mi is ezt csináljuk, sosem hagyjuk kettesben a gyerekeinkkel.


Ha lett volna gerince, nem vállal gyereket a párjával és elmondja, miért nem. De neeem, neki gyerek kellett. Azt hiszem, hogyha a saját mocskában marad és nem falazunk neki tovább, mert eddig azt tette mindenki, akkor mindent megtettünk azért, hogy ne ronthasson meg még egy gyereket. De van egy olyan érzésem, hogy a nő sejti, mert ezt nem lehet nem látni, csak nem akar róla tudomást venni, amíg nem lesz olyan direkt az egész, hogy már nem bírja az erkölcse. Persze lehet, hogy akkor is azt tenné, amit sokan, a kislányokat hibáztatná, mert már "volt melle" a 12 évesnek meg nyilván "ők akarták". De legalább az én lelkiismeretem tiszta lenne. Lehet már beadta neki a rokon amúgy a sztorit azzal, hogy az egész átverés és csőbe húzták..


Nem tudom. Még van 4 hónapom gondolkozni.

2021. márc. 13. 19:28
 10/15 A kérdező kommentje:

Meg nem is tudom mit vársz, hogy az időre hivatkozol. Gondolod az lett volna korrekt, ha gyorsan ráírok minden nőre akivel beszél és elmondom, hogy mit csinált? Véletlen se vesztegessék el az idejüket.. Nem kellene erről szólnia az életemnek. Meg az se oké, hogy x év után szóljak. Nem is házasok. Mit gondolsz mikor kellett volna ezt bejelentenem a nőnek? Mikor amúgy teljesen korrekt(nek látszó) felnőtt kapcsolatban éltek évekig, gyerekektől teljesen távol. Vagy gondolod ki kellett volna szaglásznom, hogy babán ügyködnek??


Mielőtt alkalma lenne a babával kettesben maradni, addig nem vagyok egyáltalán elkésve. 1 napja tudtam meg.

2021. márc. 13. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!