Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony nőkre van még igény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőkre van még igény, vagy ha nem tudok hízni és a bezárt kondik miatt még izmot sem tudok felszedni, akkor inkább engedjem el az ismerkedés témát?

Figyelt kérdés
Jelenleg a csapból is a kövér nők folynak. Akármilyen közösségi oldalra felmegyek, mindenhol plus size modellek meg body positivity ömlik az arcomba és konkrétan már úgy érzem, a vékony nők senkinek sem kellenek. Ez valóban így van? Az utóbbi időben nem ismerkedek aktívan, nem vagyok fent társkeresőn, így fogalmam sincs, mennyire kellhetek a férfiaknak.

2021. márc. 14. 12:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagytok ducik te sem kedves 7-es válaszóló. És ne a férfiaknak akarjatok már megfelelni hanem magatoknak utána jönnek a férfiak is képbe.
2021. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
170 cm-hez én csak 46 kg vagyok már, hízni nem tudó, kórosan sovány, mondjuk mellé még ronda arcú is. Májusban lesz 7 éve, hogy full egyedül vagyok, még "arra" sem kellek (pedig én nem is szeretnék többet), legfeljebb gáz alakok részéről van rám igény. Ezzel szemben semelyik teltebb nő a környezetemben nem volt még egyetlen évet sem nemhogy szex, hanem társ nélkül sem.
2021. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%
165/45 vagyok. Nem állnak értem sorba élőben a férfiak, sokszor megkapom, hogy sovány vagyok, hízzak. Az arcom átlagos.
2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%

Te normális vagy? Hiába ömlik a plus size, valójában a férfiak nagy többségénél egyetlen kritérium van: ne legyél elhízva. Ennyi. Vannak azért akik szeretik a van mit fogni kategóriát, de az még nem plus size hanem normál és ők is inkább beáldoznák a "van mit fogni" csajt a vékonyért, mint a kövérért.

Ha felteszel itt egy teszel itt egy kérdést különböző alkatokról, a többség a vékony nőt fogja választani.

Én már sok férfinak nem férek bele 162/65, pedig nem vagyok plus size, M és L ruhákat hordok. A plus size XL-nél kezdődik.

2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azon röhögök, hogy nemrég találkoztam egy 65 kilós férfivel, akinek vékonyabbak voltak a karjai, combjai is, mint nekem. Mégis képes volt nekem azt mondani, hogy nagyon vékonyka vagyok, egyek többet...😂
2021. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%
Otthon is lehet edzeni, az minden alkattal jót tesz.
2021. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
36%
#12 Hol laksz?
2021. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

#15 jah hát a férfiaknak általában elég gyenge az önkritikája, ezen ne lepődj meg😅


#16 az otthoni edzés nálam annyit ér, mint halottnak a csók. Csak nagy súlyokkal tudok izmosodni.

2021. márc. 14. 13:33
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene annyi szenny médiát olvasni kislány, legyen eszed.
2021. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
Nincs rájuk igény, mindenki a kövéreket szereti :D LOL
2021. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!