Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony nőkre van még igény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőkre van még igény, vagy ha nem tudok hízni és a bezárt kondik miatt még izmot sem tudok felszedni, akkor inkább engedjem el az ismerkedés témát?

Figyelt kérdés
Jelenleg a csapból is a kövér nők folynak. Akármilyen közösségi oldalra felmegyek, mindenhol plus size modellek meg body positivity ömlik az arcomba és konkrétan már úgy érzem, a vékony nők senkinek sem kellenek. Ez valóban így van? Az utóbbi időben nem ismerkedek aktívan, nem vagyok fent társkeresőn, így fogalmam sincs, mennyire kellhetek a férfiaknak.

2021. márc. 14. 12:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
56%
17: "Mucsaröcsögén", de ez mit sem számít. (12)
2021. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy ti nok magatokbol indultok ki. A ferfiaknak NEM uniformizalt az izlese, ellentetben veletek :)



36F incel

2021. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Pedig milyen jó is az ilyen kis vékony lány...hmmm...papamaci szereti az ilyet. :)

2021. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
75%

#22 Kár,ha Iszapszentgilisztáson laknál,találkozhattunk volna.

Azért kérdeztem,mert nem először olvasok tőled választ,és kíváncsi lettem,tényleg olyan csúnya vagy-e.

2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek a vékony lányok. Túl vékonyhoz pedig már infúzión kéne a kórházban feküdnie. Nem érdekel mennyire nyomatják a plus size modelleket, ha ott feküdne meztelenül az ágyamban egy sem hiszem, hogy képes tudnék felállni rá. Nem mondom nincs szükség rájuk, vannak akiknek az az ízlése, csak nem kell egy valamit túltolni.

Én azt mondom, nincs kevesebb esélyed, mint bármely más alakkal, sőt! Viszont az alak egy dolog, még sokat számít az arc, stílus is, illetve még ha ránézésre tökéletes alakod van, de elviselhetetlen vagy, akkor megint csak felejtős.

Médiáról pedig szakadj le. Évek óta már TV-t se nézek. A nőklapja és hasonló hírportálok is kerülendők. Nevetséges és ellentmondásos az egész.

Otthoni edzés, ha van egy kisebb szabad terület, ahol fekve és állva kezeid, lábaid kinyújtva elférnek (feltételezem van), senki se mondja hogy lehetetlen vagy nem ér semmit. Testépítés max, ami nehezebb. Falra tudok ilyentől mászni, hogy épp fogyózni készült, csak bezártak a kondik. Youtube tele cardio és egyéb videókkal és étrendet sem egy egetrengetően nehéz kitalálni, de mindenről van még ingyenesen is elérhető anyag. Ugyan úgy tudsz te is formásodni, ha szeretnél, minden csak akarás kérdése. Hiába mondom, hogy tökéletes vagy, mondjuk latatlanba nem mondok semmit... ha magad nem látod annak, mas alakot szeretnél.

Röviden: mindenkinek sose fogsz megfelelni és ismerkedj nyugodtan 🙂

2021. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromság.


Sokfelé megfordulok és sokmindent olvasok, de ez, hogy a túlsúlyosabb nőkre van igény ezt nem vettem észre....kicsit nevetséges.

2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

ugyanugy nyomatjak a vekony noket is, ugyanugy van rajuk igeny. nezd meg kendall jenner, bella hadid, hailey bieber es a nobbi meno celebno mennyire vekony.

attol meg, hogy elkezdtek nyomtani a plus sizet, ugyanugy megmaradt a klasszikus vekony, hosszulabu, darazsdereku vonal, erre mindig lesz igeny. ill. a plus size vonal fokent a noket szolitja meg, inkabb a nok koreben nepszeruk a teltebb modellek, a ferfiak tobbseget tovabbra is a vekony nok izgatjak. nekem is kb ezt mondja minden pasi, akivel beszelek, h a vekony az idealja.

2021. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%

170 centire vagyok 47-48 kg, ami tudom hogy nagyon kevés, és alig van cicim emiatt ( :( ), viszont az alakom, az arányaim alapból szépek. (Vékony derék, széles csípő, formás fenék)

A fiúk/férfiak általában megnéznek - bár azt tudni kell, hogy meg kellett találjam azt a stílust, ami illik hozzám, ami nem kiemeli a vékonyságomat, hanem az előnyeit hozza ki.


Egyébként pedig nemrég jegyeztek el... -21/L- (A vőlegényem természetesen tökéletes testalkatú, szóval nem az van, hogy kettő sáska összeházasodik)

Szóval nem mondanám, hogy senkinek sem kellünk.

Ha szépen öltözködik valaki és igényes, keresi, hogy mi előnyös neki, akkor szerintem a férfi nem nagy részét nem igazán hatja meg a testalkat olyan mélyen, mint mi azt gondoljuk. Van 1-2 ember, aki ragaszkodik a zsáneréhez, de szerintem a férfiak mindenben meg tudják látni a szépet 😉🤭

2021. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
56%
#28 Milyen ruhákat hordasz?
2021. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Annak jobban örültél (?), amikor olyan kifutó modellek folytak a csapból is, akikről kiderült, hogy éheztetik magukat, bulémiások, anorexiások és brutálisan messze voltak az egészséges embertől, idegroncs volt az összes. Semmit nem ettek konkrétan és a modellügynökségek így is lekövérezték őket, ha alapból nem vékony típusok genetikailag.

Sajnos ez a nagyon beteg szemlélet volt a divat sokáig.

Neked több sikered lenne a pasiknál, ha még mindig itt tartanánk? (Erősen kétlem.)


A body positivity pedig az egészségről szól inkább és nem éri meg, hogy az ember sanyargassa magát, hanem érezze gyönyörűnek magát a saját bőrében.

Egyébként nemtom milyen oldalakat nézel, vannak nagyon vékony modellek akik egészségesnek tűnnek, úgyhogy ilyen a természetes alakjuk. Úgyhogy nem azért nem tudod elfogadni magadat, mert vannak férfiak, akiknek tetszenek a molett nők és most egész sok kerekebb modell nő van szerencsére és nem csak a csontsovány, hanem mert fejben van bajod. A body positivity lényege, hogy neked is el kell fogadnod és meg kell szeretned a saját alakodat.

Ha nem közelednek feléd az tuti nem az alakod miatt van, nagyon sok vékony nő van rajtad kívül is a világon és simán van párjuk.

2021. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!