Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony nőkre van még igény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőkre van még igény, vagy ha nem tudok hízni és a bezárt kondik miatt még izmot sem tudok felszedni, akkor inkább engedjem el az ismerkedés témát?

Figyelt kérdés
Jelenleg a csapból is a kövér nők folynak. Akármilyen közösségi oldalra felmegyek, mindenhol plus size modellek meg body positivity ömlik az arcomba és konkrétan már úgy érzem, a vékony nők senkinek sem kellenek. Ez valóban így van? Az utóbbi időben nem ismerkedek aktívan, nem vagyok fent társkeresőn, így fogalmam sincs, mennyire kellhetek a férfiaknak.

2021. márc. 14. 12:48
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

#30

Nem volt sosem gondom a pasizással igazából. De mivel most sehova nem lehet menni, interneten pedig most nincs kedvem ismerkedni, így kicsit hiányzik a férfiaktól kapott figyelem :) Ennyi. Amúgy az a baj, hogy az emberek mindig átesnek a ló túloldalára. Az éheztetés sem jó dolog, de a kövérség sem.

2021. márc. 14. 15:55
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

#29 leginkább például ujjatlan ingek sztreccs farmerrel (ha a nadrág kicsit lóg, az csak még jobban vékonyít), kulcscsontig érő felsők. Az áttetsző hátrész például nagyon szép tud lenni rajtunk, és tereli a figyelmet. Vagy esetleg bő pulcsik, a haspólók is nagyon jól állnak.

Nadrágban a derékig érő (magasderekú) szintén nagyon jól áll (persze akinek például lapos a feneke, annak nem tudom, hogyan állna)


Úgy összességében alul testhezálló derékig érő ruhák, felül pedig lehetőleg bő, vagy legalábbis nem tökéletesen testhezálló.

2021. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
59%
#31 Gratula kérdező,most tetted hiteltelenné és értelmetlenné az egész kérdésed. Ha sosem volt gondod a pasizással, mit vergődsz itt?
2021. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
#33 sosem volt gondom KORÁBBAN. A karantén óta nem nagyon pasiztam.
2021. márc. 14. 17:15
 35/41 anonim ***** válasza:
81%

Ezt értjük nagyon jól. De a #31-ben leírtak alapján a kérdésednek semmi értelme.


Megkaptad itt is a figyelmet.

2021. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
#35 ja, a válaszok alapján már tudom, hogy azért továbbra is van kereslet vékony nőkre. Mikor feltettem a kérdést, nem voltam benne biztos. Nyilván nem írtam volna ki értelmetlen kérdést, jobb dolgom is van.
2021. márc. 14. 17:45
 37/41 anonim ***** válasza:
És miért nincs kedved ismerkedni, beszélgetni? én meg pont azt hiányolom manapság ahol lehetne kötetkelen csak mert miért ne alapon beszélgetni mással. :D én sosem voltam az a ragaszkodó fajta, ha valaki eltűnik vagy nem akar beszélgetni akkor hagyom én is megszoktam szakítani ha már nincs kedvem vagy megírom neki hogy bocs de nem. Szerintem a személyre szólóbb dícséret vagy elismerés sokkal többet ér (már ha szeretnéd amivel nincs gond, én nekem is jól esne) mintsem egy statisztika alapján elismerni hogy igen, van kereslet a vékony nőkre. Oké hogy vékony vagy, de nem hiszem hogy ennyiből állsz össze. :D
2021. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező inkább úgy értette , hogy az átlag feletti férfiak is a dagikra buknak.. Most a divat , hogy mindenki menő csávót akar , akivel vagy a kinézete vagy az anyagi helyzete miatt lehet feszíteni a közösségi oldalakon ??
2021. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
És most mi jobb dolgod van?
2021. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nagyon bejöttek a vékony lányok, de most hogy otthon vagyok arra lettem figyelmes, hogy a dagadtak tetszenek, láttam egy molett nőt is a TV-ben olyan szép volt.

Ja várj... NEM!

Nem is tudom, mi a gondolatmenet??? Szerinted megváltoznak az emberek ízlései vagy mi? Ugyan úgy nem tetszenek, hiába nyomják az arcomba bárhol. Ugyan ez gondolom fordítva is igaz, aki a teltebb alakot látja szépnek, annak a vékony se lesz vonzó. De mivel nem azon az oldaon vagyok, így max feltételezem. Meg vannak, akiknek nem számít és olyan is van, akinek pedig mindegy, csak legyen valakije (kettő lényegében ugyan az, de lényegbeli különbség mégiscsak van)

Megnyugodhatsz, ugyan olyan esélyed van, de a leendő párod ehhez hasonló gondolatokkal, kérdésekkel lehetőleg ne bombázd! Jobban belegondolva inkább senkit, mások lelki és mentális egészségének megóvása érdekében :)

Ezen kérdésed olvasása, főképp kommenteid után, sok embernek igencsak piros lehet a homloka :D

2021. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!