Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira megdöbbentő sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira megdöbbentő sok ember számára,ha egy kövér nőnek jóképű,sportos férfi a párja?

Figyelt kérdés

Mostanában több ilyet olvastam különböző fórumokon.

Sokan értetlenül állnak az ilyen jelenség előtt.

Miért ne lehetne egy túlsúlyos nőnek sportos párja?

Miért gondolják,hogy az a férfi,akinek kövér nő a társa,az nem normális?

Én magam is sportos alkatú vagyok,mégis csak a kövér nők tetszenek.



2021. márc. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
52%
#8 Na az biztos, hogy te egy kövér nő vagy, aki promótálni próbálja magát😂A legtöbb duci nő ponthogy nem vidám, hanem besavanyodott és rosszindulatú. Jól főzni pedig vékony lányok is tudhatnak, ennek semmi köze a testalkathoz, ilyen hülyeségeket összehordani komolyan...szexnél szintén semmi köze a testalkatnak ahhoz, hogy ki mit enged meg.
2021. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező szerintem mindenki azzal jár, akivel akar. Ha egy sportos férfi hájfétises, akkor az. Senkinek semmi köze hozzá. Mondom ezt vékony nőként, akinek lételeme a sport(de nem vagyok izmos, csak a fenekem és a combom formás).
2021. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Tudom már unalmas.....Akinek a kövér nők tetszenek hájfétises.

Akkor akinek az izmos nők,az izomfétises....

Akinek a kis mellűek.az kis mell fétises....

Akinek a szeplős nők,szeplő fétises....

Folytassam?

2021. márc. 16. 10:06
 14/44 anonim ***** válasza:
40%
Valójában fétisnek csak valamilyen tárgyhoz fűződő nemi izgalmat értünk, például harisnya, magassarkú vagy valamilyen öltözék. A hájfétis gondolom azért terjedt el, mert a hájat is bizonyos értelemben hordja az illető :D Az izomfétisnek semmi értelme nem lenne.
2021. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
27%
Azért megdöbbentő, mert engem alacsony, kövér férfiként minden nő leráz, vagy levegőnek néz.
2021. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
81%

Vannak akik a kövér nőket favorizálják, vannak akik az izmos nőket.

Nekem például a vékony lányok/nők jönnek be, akiknél az izmosság max táncból, futásból vagy hasonló dologból fakad.

Ha egy kigyúrt csávónak kövér barátnő kell, lelke rajta nem ítélem el sem őt sem a kövér nőt, de ezt visszafelé is elvárom:)

2021. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled!
2021. márc. 16. 10:31
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Te keresel 200kilos nőt kérdező?
2021. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
32%

Kövér nőnek puha a szája, a puncija. Finom ... nyami

nyami

2021. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Nem egy egyetemi hozzászólás,de legalább őszinte....
2021. márc. 16. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!