Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira megdöbbentő sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira megdöbbentő sok ember számára,ha egy kövér nőnek jóképű,sportos férfi a párja?

Figyelt kérdés

Mostanában több ilyet olvastam különböző fórumokon.

Sokan értetlenül állnak az ilyen jelenség előtt.

Miért ne lehetne egy túlsúlyos nőnek sportos párja?

Miért gondolják,hogy az a férfi,akinek kövér nő a társa,az nem normális?

Én magam is sportos alkatú vagyok,mégis csak a kövér nők tetszenek.



2021. márc. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Hoppá vagyok benne kimaradt bocs. :)
2021. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
#38 szerintem nem, általában túlsúlyos túlsúlyossal van. Kivéve, ha extrémen kövér valaki, mert akkor nyilván csak egy sovány partner tudja neki betenni, egy hozzá hasonlóan kövér pasinak oda sem érne a farka a sok hájtól.
2021. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Szerintem ritkán látni együtt nagyon kövér nőt és férfit.Lehet azért,amit írtál.Amúgy nem annyira bonyolult a kövér nővel a szex,mint ahogy sokan képzelik.
2021. márc. 16. 20:59
 44/44 anonim ***** válasza:
36%
Mert balgák. Nem tudják, hogy csak a személyiség számít. Üresek.
2021. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!