Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus embernek mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus embernek mivel lehet a legjobban visszavágni?

Figyelt kérdés

Az exem tönkretett engem lelkileg, jó ideje csak szedem össze magam.

A részletekbe nem mennék bele, de rengeteget bántott engem, szándékosan. (fizikálisan nem)

Próbálnám összeszedni magam és élni az életem, ha már végre megléptem, hogy kilépek a kapcsolatból, de így is nehéz nekem.

Az exem nem hagy engem békén és hónapok óta ez megy. Már el fogom intézni az új telefonszámot, mert ez az egyetlen megoldás. Hiába tiltom, blokkolom, mindig megkeres egy új telefonszámról és már nagyon elegem van, és most visszafogottan fogalmaztam.

Aki volt ilyenben és tudja mit élek át, az tudja, hogy nem olyan egyszerű azt megfogadni, hogy ,,ne foglalkozz vele".

Neki már van egy új és csodálatos látszatkapcsolata. Onnan tudom, hogy látszat és csak engem akar rugdosni, hogy ő maga írta le, hogy egyáltalán nem boldog és megbánta, hogy hagyott engem menni. De persze ezek ellenére mégis vele van, posztolja a közös fotókat, amiket tudja, hogy látok valószínűleg, mert sajnos már a barátaimat is felb.ssza a jelenség és mutatják nekem. Már őket is megkértem, hogy töröljék le, tiltsák le, mert ez így nekem nem jó.

El nem tudom mondani, milyen régóta hallgatom, hogy jajj, soha többet nem foglak már keresni, ne haragudj, békén hagylak, stb-stb.

Legutóbb is elküldtem már melegebb éghajlatra, de tudom, hogy megint eltelik pár nap/hét, és ismét megpróbál majd megkeresni, mintha nem történt volna semmi.

Tudom, hogy az a célja, hogy rajta kattogjak és ne veszítse el a figyelmem és próbálok úgy tenni, mint aki leszarja, de nyilván belül meg nagyon felidegesít és felzaklat. Én komolyan nem értem, miért jó ez neki, miért nem lehet engem békén hagyni végre.

Kérdésem lenne, hogy mivel tudok egy ilyen embert a legjobban büntetni?

Azzal, ha a legközelebbi megkeresésére annyit sem reagálok, hogy hagyjon?

Én már attól is félek, ha 1x lesz egy új kapcsolatom, akkor minden erejével azon lesz, hogy tönkretegye, mert állandóan azon pörög, van-e valakim.

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni? Én komolyan nem tudom már. Semmi rosszat nem tettem, nem tudom, miért bánt szándékosan még mindig.


2021. márc. 17. 08:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó abban biztos lehetsz, fog ő még keresni. Kell neki az egósimi, hogy még utána keseregsz.
2021. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Érthetetlen számomra ez a probléma, amivel küzd. Neki komolyan jobb, hogy elküldöm a picsbe, csak foglalkozzak vele, mintha békén hagyna? Én ezt épp ésszel nem értem meg. :D
2021. márc. 17. 09:41
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért is fontos hogy ne reagálj semmire, se szóban se írásban, mert ha odáig fajul a helyzet, hogy be kell vonni a rendőrséget akkor nem fogják zaklatásnak venni, ha azt látják, hogy válaszolsz, vagyis vevő vagy az üzeneteire.
2021. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Mentális beteg, abban nem találsz logikát. Egyébként azzal hogy elküldöd a picsbe, ő azt úgy fordítja le, hogy még mindig nagy hatással van rád és a kezében tart, továbbra is erős érzelmi kötődés van köztetek. Valószínűleg azt is várja hogy elküld, mert kitapasztalja mire hogy reagálsz és nyomkodja a gyenge pontjaidat, hogy fájjon és szenvedj (büntet amiért nem kezeled istenként).
2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Az is reakciónak számít, ha esetleg szólok az aktuális valakijének a dologról? Bár attól is félek, hogy mégjobban rám szállna, ha az a valaki kidobná.

Így "csak" x hetente bukkan fel... De én már egy kabaréban érzem magam.

2021. márc. 17. 09:48
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az aktuálisat, minek szólni? Csak jobban belerángatod magad valami kakiba. Megszabadulni akarsz tőle, nem brazil szappanoperát indítani.
2021. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Oké, jogos. Csak kicsit sajnálom őt is, mint következő áldozat. De én is úgy gondoltam, hogy nem kavarok bele. Csak megfordult már ez is a fejemben a kattogásaim közepette..
2021. márc. 17. 09:56
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a nárcisztikus embernek folyamatosan forrásra van szüksége?


Ha megpróbálsz neki visszavágni, azzal csak az ő malmára hajtod a vizet. Az egyetlen, amivel nem tud mit kezdeni, az az őszinte érdektelenség.

2021. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Akkor szépen csendben "várom" a következő támadást... Mert akkor ezek szerint lesz, eddig elrontottam és mindig reagáltam.

2021. márc. 17. 10:02
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legnehezebb része, hogy az újnak nem szólsz. Egyrészt nem hinne neked, mert az elején a legjobb arcát mutatja neki és fokozatosan manipulálja, másrészt felnőtt ember, azt a döntést hozta hogy összejön vele és vele marad. Harmadrészt úgyis kimagyarázná a nárc és te lennél az őrült ex, aki nem hagyja békén, örökké tartó balhékkal megfűszerezve - sok esetben az előző van beállítva náluk szemétnek vagy akár bántalmazónak, mert azzal könnyen tud szimpátiát nyerni az újnál.
2021. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!