Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire számít a nő foglalkozása, akivel randiztok,ismerkedtek?

Figyelt kérdés
26 vagyok, tanító, az egyetem óta dolgozok, önfenntartó vagyok,most jelentkeztem szakvizsgázni is. Nagyon szeretem a munkám, de nemcsak erről tudok beszélni nyilván:)))) mégis, ha megemlítem egy beszélgetés során, csak mosolyognak, sokan mondják, hogy huh hát nekem más foglalkozást képzeltek el. Most mivan ilyenkor? Mert én nem érzem cikinek, max aranyosnak(kívülálló szemével). Ennyit számít, hogy milyen szektorban vagyok?

2021. márc. 18. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem számít valamennyire, de ez többváltozós dolog. Pl. ha valaki sima bolti eladó, de vannak tervei, hogy később értelmesebb munkát csináljon, akkor nem számít, viszont ha tervei sincsenek, az számomra kiábrándító és kizáró tényező, nem illene hozzám.

Tanítóval szerintem semmi gond nincs, másik fizetése meg egyáltalán nem érdekel.

2021. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
11# és ha sima bolti eladó és szereti a munkáját? Az olyannal mi a helyzet? Ha már a fizetés nem számít” :)
2021. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezek szerint a bolti eladó szakma nem értelmes. Hmm. Később csináljon mást. Aha. És akkor az orvosok, nővérek, tűzoltók, mentősök is később csináljanak valami értelmesebb szakmát.

Vannak akik hivatásnak tekintik a munkájukat ami egy életre szól.

2021. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
#12, #13: Szeresse a munkáját, engem nem zavar, de akkor nem igazán hozzám való. Szerintem nem, nem értelmes munka, hogy folyamatosan ugyanazt csinálja valaki, fejlődni/előrelépni nem igazán tud benne, és az agyát se nagyon kell használnia hozzá. Az meg nagyon durva, hogy egy bolti eladót egy orvoshoz hasonlít valaki. :D Nem tudom milyen világban élsz #13.
2021. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Minden szakmában van fejlődési lehetőség.

Hivatás!!!

Ezt nézd meg. Oké?

2021. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos nekem, a lényeg, hogy EMBER legyen.
2021. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha most csak a munka a kérdés, akkor azt mondom, csak prostituált ne legyen, többi oké.
2021. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!