Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítom a férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egoistán tűnhet amit most írni fogok, de tényleg fogalmam sincs, hogy a baj.

Nem vagyok rossz ember, nagyon kedves, humoros, értelmes figyelmes és odaadó lány vagyok. Nyitott személyiségű vagyok. Hűséges, gondoskodó, feltétel nélkül tudok szeretni szinte bárkit. Nem vagyok bunkó, flegma, felszínes és követelőző.

Egy normális, jól nevelt, átlagos, modern gondolkozású, okos 21 éves lány vagyok...de mind ezek ellenére még egy fiúval sem alkult semmmi komolyan vagy hosszú távra.

100%-ig önmagam voltam mindig is, de mindig elhanyagoltak és folyamatosan a "barát zónába" tesznek.

Miért van ez, mi a baj van velem?

Ettől odaadóbb, nyitottabb és önmagam már nem tudok lenni.


21/L



2021. ápr. 20. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Esztétikai kihívásokkal kezdesz szerintem
2021. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#11 Nincs olyan nő, akivel belsőleg minden rendben van, normális, társasági ember, okos de annyira ronda legyen, hogy senkit nem érdekel. Főleg, ha már randira elhívták. Ha nagyon ronda lenne (bár ez is relatív, és kifejezetten ronda emberrel még nem találkoztam), randira se hívnák el.

Szóval erősen kétlem, hogy a külseje miatt van.

2021. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De van az a nő,akire azt mondod,hogy jolvan elmegy szódával.Majd egy idő után úgy vagy vele,hogy hát inkább csak jol elbeszelgetünk majd.
2021. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Kövér vagy?
2021. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

15 válaszoló:

Igen, kövér vagyok.

De ez soha nem zavart senkit..sőt. Mindig csak olyan fiúval ismerkedtem akinek a telt/kövér lányok voltak az ideálisak.

2021. ápr. 21. 06:33
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

16#


Gondoltam mikor irtad,a kérdésemre:"Nem tudom,nem mérem magam.És miért fontos ez?"


Persze,mert milyen már,ha megmondaná,hogy nem tetszel neki ez miatt!

Mindjárt ki lenne kiáltva bunkónak,meg gusztustalan féregnek,ha a súlyod zavarná!

Ezt egyebként a pozitív diszkriminaciónak köszönheted.

Társadalmilag,morálisan elfogadhatatlan,ha valaki a kővérséget elutasítja, elmarasztalja.(Nem a személyt,nem arról van szó!Viszont mindenki szemelyes sértésnek veszi!)És merészel akár utalni is rá!!


Ettöl még a tulajdonságaid akar jók is lehetnek.És lehet hogy aranyos kivaló beszélgetőtars vagy.Csakhogy ez keves,távol áll egy kapcsolattól!Nem allítom,hogy lehetetlen,de megnehezíti a dolgodat,abban biztos lehetsz!

2021. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mikeXxX ***** válasza:
Csak ha a leírást nézem abból nekem nem jön le hogy te egy csinos szép nő vagy márpedig ebbe a mai világba ez az első amit néznek aztán a többit amit felsoroltál!
2021. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!